15 Nisan 2017 16:16

YÜCEL ÇELİKBİLEK MUHALEFETTEN HEDİYE BEKLİYOR

”Çok vaktimiz yok” diyerek kimseyi beklemeden Referandum çalışmalarına başlayan ve en etkili propagandayı yürüten Başkan Çelikbilek, Beykozlulardan doğum günü hediyesi istiyor.

”Çok vaktimiz yok” diyerek kimseyi beklemeden Referandum çalışmalarına başlayan ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini anlatan başkan Çelikbilek, tüm çalışmalarını fazlasıyla yaptı. Kutuplaşmaya karşı olduğunu belirten ve Yenikapı Mitinginden sonra fikirlerinin değiştiğini ifade eden Başkan Çelikbilek’e CHP’li 2 meclis üyesi de ”Bize her zaman babalık yaptınız” ve ”Her zaman arkanızdayız, sizinle beraberiz” cümleleriyle karşılık vermişti.

Siyaset üstü tavrıyla sempati alanı artan Başkan Çelikbilek, özellikle CHP’li Meclis Üyelerinden aldığı olumlu tepkilerden olacak ki, CHP İlçe Başkanı Mahir Taştan’dan ilginç bir hediye istedi. 16 Nisan doğum günü olan Çelikbilek, Limak Otelde ki programda CHP İlçe Başkanı Mahir Taştan’a dönerek, ‘’16 Nisan’da sizlerden gelecek oylarla güzel bir hediye istiyorum” çıkışını yaptı. CHP İlçe Başkanı Mahir Taştan’da ”Hediyenizi vereceğiz” cümlelerini kullanmıştı. Referanduma saatler kaldı. Başkan Çelikbilek kendisine verilen hediyeden mutlu olacak mı bilinmiyor. Göreceğiz ve bekleyeceğiz.