14 Ocak 2020 12:28

Yine Çavuşbaşı yine kaza!

Çavuşbaşı Baklacı arasında bir otomobil ile servis aracı çarpıştı.

Çavuşbaşı Baklacı arasında bir otomobil ile servis aracı çarpıştı.

Çavuşbaşı Baklacı mevkisinde bir otomobil ile servis aracı kazaya karıştı. Servis aracının yola kırması ve otomobilin hızını kesememesi sonrası kaza gerçekleşti.

Kaza da herhangi bir ölü ve yaralı olmazken, maddi hasar gerçekleşti. Polisin gelmesi ve tutanağın tutulması sonrası kazazedeler olay yerinden ayrıldı. Beykoz’da üst üste gerçekleşen kazalar sonrası vatandaşlar soruyor. Trafik kuralarına uyma konusunda ne kadar duyarlıyız? 

Beykoz Beykoz Haber Beykoz Haberleri  Çavuşbaşı minibüsleri Beykoz plaj Burunbahçe yüzme Çubuklu sahil yolu Küçüksu Plajı Sevda tepesi kandilli rasathane Beykoz yıkım beykoz final okulları kavacık güllüoğlu beykoz emlak beykoz askerlik şubesi Beykoz dizi çekimleri ramazan Beykoz sokak iftarı Onçeşmeler Beykoz Sarıyer Börekçisi Beykoz öngörünüm Beykoz halk meclisleri Beykoz deplasman Beykoz Feriköy Cengiz Aygün Cengiz Aygün Kastamonu Murat Aydın Beykoz Beykoz kiralık ev  Beykoz boğulma Riva dev dalgalar Riva boğulma Boğazda boğulma Beykoz yerel seçim Beykoz 2019 seçim sonuçları Beykoz 2014 seçim sonuçları Beykoz 2002 seçim sonuçları Beykoz 2007 seçim sonuçları Beykoz referandum seçim sonuçları Mecidiye Kasrı Mecidiye Kasrı’na Nasıl Gidilir?