15 Ağustos 2020 19:09

Yılmaz Özdemir DEVA Partisi’nde

Beykozlu eski Meclis Üyesi Yılmaz Özdemir, Deva Partisi İstanbul İl Yönetimi Kurucular Kurulu’na atandı.

Yılmaz Özdemir DEVA Partisi’nde

Geçmiş dönem Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi olan Yılmaz Özdemir, DEVA Partisi İstanbul Kurucular Kurulu Üyesi olarak atandı.

Yılmaz Özdemir sosyal medya hesabından açıklama yaparak Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’a ve teşkilattaki isimlere teşekkür etti.

“Ülke siyasetinin yeniden şekillendiği günler yaşıyoruz”

Özdemir, siyasetin yeniden şekillendiğini belirterek, “Değerli dostlarım; Ülke siyasetinin yeniden şekillendiği şu günlerde, siyasi anlayışa yeni bir soluk getirmek, kavga etmeden siyaset yapmak, ülkenin sorunlarının çözümüne odaklanmış bir anlayış ile yola çıkan Sayın Ali Babacan ve arkadaşları Deva Partisi’ni kurdular.

Hızla teşkilatlanmasını tamamlama çalışmalarına başlayan ve çok mesafe alan Deva Partisi şahsımı da İstanbul teşkilatının kurucularından biri olarak görevlendirdi.

Öncelikle Sayın Genel Başkanım Ali Babacan, Teşkilat Başkanımız Nihat Ergün, Genel Sekreterimiz Sadullah Ergin ve vekilimiz Mustafa Yeneroğlu’na şahsımı bu göreve layık gördükleri için teşekkür ediyorum.

Bugüne kadar gerek iş, gerekse siyasi hayatımda ülkeme hizmet etmek için çalıştım. Bundan sonrada Allah’ın izniyle Deva Partisi çatısı altında bu anlayış ile çalışmaya devam edeceğim. Sayın Babacan’ın sıklıkla vurguladığı gibi, ‘’kavga etmeden siyaset’’ felsefemiz olacaktır. Ülkemize, İstanbul’a ve özelde Beykoz’a hizmet yolunda rabbim bizleri mahcup etmesin. Dualarınızı bekliyor ve her birinizi Rabbime emanet ediyorum” ifadelerini kullandı.

Editör: Merve Şişman