26 Ekim 2018 20:07

Yerel Seçim Öncesi Cephe Genişliyor!

AK Parti Beykoz Eski İlçe Başkanı Mustafa Gürkan önceden planladığı vefa yemeğinde; dava arkadaşları, yol arkadaşları ile buluştu.

AK Parti Beykoz Eski İlçe Başkanı Mustafa Gürkan önceden planladığı vefa yemeğinde; dava arkadaşları, yol arkadaşları ile buluştu.

AK Parti Beykoz’un Eski İlçe Başkanı Mustafa Gürkan düzenlediği vefa yemeğinde teşkilatını topladı. Toplantının amacının teşkilata vefa olduğu belirtilirken, 25 Şubat 2018 tarihinde aday yapılmayacağı belirtilen Mustafa Gürkan’ın, yerel seçimlere 5 ay kala Eylül ayının sonunda toplantı düzenlemesi dikkat çekti.

Mustafa Gürkan’ın düzenlemiş olduğu vefa yemeğine katılanlar kadar katılmayanlar da dikkat çekti. Düzenlenilen vefa yemeğine; Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti Beykoz Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Eski İlçe Başkanı Adem Sefer, AK Parti İlçe Yöneticileri Mehmet Temel ve Hasan Yavuz, Eski İlçe Yöneticileri, Eski Mahalle Başkanları ve partililer katıldı.

Kimler Katılmadı?

Yapılan vefa yemeğine davet edilip edilmediği belli olmayan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, İlçe Başkanvekili Deniz Soytemiz, Teşkilat Başkanı Fatih Sağlam, Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker, hem Mustafa Gürkan döneminde hem de şimdi İlçe Yöneticisi olan, Murat Yumurtacı, Ahmet Deliak, Gökhan Kaplan Zafer Aslan gibi isimlerin yanı sıra bir çok eski ilçe yöneticisi de düzenlenilen vefa yemeğine davet edilmedi ya da davet edildiği halde katılmadı.