23 Eylül 2018 23:49

Yerel Seçim Hareketliliği Devam Ediyor!

Beykoz’da 31 Mart 2019 yerel seçimleri için çalışmalar devam ederken, aday adayları da yavaş yavaş sahaya çıkmaya başlıyor.

Beykoz’da 31 Mart 2019 yerel seçimleri için çalışmalar devam ederken, aday adayları da yavaş yavaş sahaya çıkmaya başlıyor.

Aday adaylığı için birçok isim şimdiden konuşulmaya başlandı. AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Salim Öztürk, Meclis Üyesi Muharrem Kaşıtoğlu, Meclis Üyesi Mimar Bayram Çevik, Meclis Üyesi Nevat Oral, Eski İlçe Başkanı Adem Sefer, Kurucu İlçe Başkanı Ahmet Hulusi Batu, Eski Milletvekilleri, Dünya çapında marka bir mimar, eğitim camiasından sevilen bir Trabzonlu gibi isimlerin Belediye Başkanlığıyla adı geçerken, kulislere bomba gibi bir isim daha düştü.

Siyasetin birçok safhasından geçmiş olan ve tecrübesiyle bilinen, geçtiğimiz günlerde Kastamonuluların teveccühüyle tek aday olarak KAS-DER Genel Başkanı seçilen Remzi Şen’in adı, Beykoz Belediye Başkanlığıyla anılmaya başladı.

Sahibi KAS-DER Danışma Kurulu Üyesi Hüseyin Karadeniz olan ve Kastamonuluların İstanbul’da ki en büyük gazetesi olan İstamonu’nun haberine göre, Beykoz’da ilerleyen günlerde Remzi Şen ve Muharrem Kaşıtoğlu’nun aday adaylığını açıklaması bekleniliyor.

Remzi Şen ve Muharrem Kaşıtoğlu’nun adaylık söylentileri Beykozlular ve Kastamonuluları heyecanlandırırken, 80.000 Kastamonu nüfusu olan Beykoz’da, Kastamonulular ilk defa bu kadar istekli.

3. bir Kastamonulu adayında çıkması beklenilen Beykoz’da, Kastamonulular ayrımcı değil birleştirici propagandalar ile sık sık bir araya geleceklerini ve birlik halinde hareket edeceklerini ifade ediyorlar.