18 Aralık 2019 20:30

Yenimahalle’den Müjde: ”Tesislerin Yapımına Başlanılıyor”

Beykoz Yenimahallespor Kulubü, tesislerinin 4-5 ay içerisinde tamamlanacağını ifade etti.

Haber: Metin Yılmaz

Beykoz Yenimahallespor Kulubü, tesislerinin 4-5 ay içerisinde tamamlanacağını ifade etti. 

Uzun zamandır yapımı beklenen ve yapımı birkaç kez ertelenen Beykoz Yenimahallespor tesisleri ihaleye çıkmasının ardından itiraz süresininde bitmesinden sonra yakın zamanda inşaatına başlanarak 4-5 ay içerisinde hizmete başlanması bekleniyor.

Beykoz Yenimahallespor Yönetim Kurulu toplantısında müjdeli haberi yönetim kurulu ve üyelerle paylaşan Başkan Pehlivan Gündoğdu; “Uzun süredir emek verdiğimiz kulüp tesislerimizin inşaatında sona gelmiş bulunuyoruz.İhale süreci tamamlandı ve ihaleyi kazanan firma belli oldu. Ocak ayına gelmeden, ay sonuna doğru ilk çalşmaların başlayacağı müjdesini Belediyemiz yetkililerinden almış bulunuyoruz. Bu zamana kadar emekleri geçmiş eski başkan ve yönetim kurulu üyelerimizin de her birine teşekkür ederiz. Sonunda çok beklediğimiz tesislerimize kavuşarak çocuklarımıza ve gençlerimize daha iyi bir gelecek sunabileceğiz. Tesislerimizde ayrıca kafeteryamız ve sosyal alanlarımızda olacak. Böylelikle gençlerimizle birlikte,velilerimiz ve mahalle halkımızla da daha çok kaynaşma şansı yakalamış olacağız. Mahallemize ve ilçe halkımıza hayırlı olsun. Tekrardan bu tesisin kazanılmasında emeği geçmiş başkanlarımıza,yöneticilerimize ve Belediyemize teşekkür ederiz” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Toplantının son bölümünde ise şu anda ligi başlamış olan U15 takımı, küçuksuda devam eden futbol okulu ve idmanları başlamış olan A takımla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Karlıtepe Camisi Kanlıca Yoğurt Kelebek Çiftliği Paşabahçe Vapuru Beykoz Vapur Seferleri Anadoluhisarı Vapur Seferleri Anadoluhisarı Emirgan Küçüksu İskelesi Anadoluhisarı İskelesi Çubuklu İskelesi Paşabahçe İskelesi Beykoz İskelesi 15 Temmuz Beykoz Sülün Üretim Çiftliği Beykoz Yaban kuşları gözlem Beykoz sel Beykoz deniz Beyoz balık Beykoz dalyan Sabancı Öğretmenevi Hisar Kıyı Emniyet Tesisleri Beykoz kundura Beykoz film Beykoz kırdüğünü Beykoz diriliş Beykoz Diş Hastahanesi Kavacık FSM Tıp Merkezi Kavacık Medistate Limak Hotel Beykoz seçim Beykoz dolu Beykoz kar Beykoz hava durumu Okullar tatil mi? Beykoz Vakfı Beykoz Sürücü Kursu Hayal Kahvesi