18 Aralık 2019 14:19

Yenimahalle’de O Hanelerin Mağduriyeti Giderildi!

Beykoz Yenimahalle’de bulunan 16 hanenin su sorunu, yapılan girişimler sonucunda çözüldü.

Beykoz Yenimahalle’de bulunan 16 hanenin su sorunu, yapılan girişimler sonucunda çözüldü.
 

Beykoz Yenimahalle’de Gölbhaçe mevkisinin üstünde kalan ve yıllardır çözülemeyen su sorunu, CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün’ün girişimleri sonucunda çözüldü.

Bölgenin konumunun özerk ve mahalleden kopuk olması sonucu bir türlü su bağlanamıyordu. Bu bölgede yaşayan vatandaşlar buhar makinaları kullanırken, makinalarında arıza vermesi sonucu mağduriyetler oluşmuştu. Konu ile yakından ilgilenen CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, İSKİ ile diyalog kurarak ve konuyu takip ederek yıllardır çözülemeyen sorunu çözdü.

Beykoz Aktüel Gazetesi’ne konuşan Mahalle sakini Şevki Zeren, ‘’Bu bölgede ki komşularımız ve akrabalarımız yıllardır sorunlar yaşamaktaydı. Kurumlara yapılan başvurulardan bugüne kadar olumlu sonuç alamadık. Aydın Başkan konu ile ilgilendi ve çalışmalar başladı. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte bölgeye su verilecek. Kendisine çok teşekkür ediyoruz’’ dedi.

Bölgede oturan ve oldukça mutlu olduğu gözlenen Mahalle sakini Erdoğan Gürçay ise, ‘’Ölmeden bu sorunun çözüldüğünü de gördük. Beykoz İlçe Başkanı Aydın beye çok teşekkür ediyoruz. İSKİ yetkililerine çok teşekkür ediyoruz. Biz kısık seslerdik, sesimizin duyulmasından dolayı çok mutluyuz’’ ifadelerini kullandı.

Beykoz Beykoz Siyaset Beykoz Kültür Beykoz Aktüel Beykoz Belediye Başkanı Beykoz Anket Beykoz Müze Beykoz Kavga Beykoz Ölüm Haberleri Beykoz Gazetesi İletişim  FSM Köprüsü Yavuz Sultan Selim Köprüsü Sarı Alan Paşabahçe Devlet Hastahanesi Tepeüstü Devlet Hastahanesi Anadoluhisarı Kanlıca Anadolufeneri Göksu Deresi Elmalı Barajı Yuşa Tepesi Küçüksu Kasrı Yoros Kalesi Yerel Beykoz