18 Ocak 2021 12:36

Yenimahalle’de feci kaza: Araç uçuruma yan yattı!

Beykoz Yenimahalle’de bir araç uçurumda yan yattı. Tedirgin bekleyiş sürüyor.

Yenimahalle’de feci kaza: Araç uçuruma yan yattı!

Beykoz Yenimahalle Hilal Sokakta bir araç kayarak duran arabaya çarptı. Duran araç uçurumda yan yatarken, içinde ki sürücü son anda kendini kurtarabildi. Kayan araç ise duvara çarparak durabildi. Yaralı ve can kaybı olmaması sevindirici gelişme olarak değerlendirildi.

Beykoz Aktüel Haber’e bilgi aktaran kazazede, “Çekmeköy’den geliyordum. Konum beni bu sokağa attı. Ben sokaktan inemeyeceğimi anladım ve durdum. Arkamdan gelen araç kayarak benim araca vurdu. Ben kendimi zor kurtarabildim. Araç ise yan yattı” ifadelerini kullandı.

Olayla ilgili hemen bölgeye gelen Yenimahalle Muhtarı Nevzat Cebeci, tehlike saçan yan yatmış arabayı kurtarmak için seferber oldu. Beykoz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri dozerle ara sokakları açtı, tuzlamalar yapıldı.

Aracın evin üstüne yuvarlanma tehlikesi olduğu için vinç bekleniyor fakat 2 saate yakın süredir vinç gelmedi. Konu ile ilgili tutanak tutulmasi için Polis ekipleri de bölgeye gelemedi.

CHP Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Recayi Çelik’te bölgeye geldi. Beykoz Aktüel saha ekipleri gelişmeleri ve yaşanan acziyeti an ve an takip ediyor.