7 Mart 2019 15:12

Yenimahalle’de Ardahanlılardan Saadet Partisi’ne Tam Destek!

Beykoz Belediye Başkan Adayları’ndan Muharrem Kaşıtoğlu’na bir destek de Ardahanlılar’dan geldi.

Beykoz Belediye Başkan Adayları’ndan Muharrem Kaşıtoğlu’na bir destek de Ardahanlılar’dan geldi. Saadet Partisi’nin Yenimahalle Seçim Merkezi’ne beraberindeki heyetle birlikte gelen Ardahan Eğitim Vakfı Genel Başkanı İlter Avşar, Ardahanlıların bu seçimde bilime, eğitime ve teknolojiye önem veren, Beykoz’u daha ileriye götürecek bir ismi Belediye Bakanı olarak görmek istediğini belirterek, Muharrem Kaşıtoğlu isminin gönüllerinden geçen aday olacağını söyledi. Aynı zamanda halen İBB ve Beykoz Belediye Meclis Üyesi olan Muharrem Kaşıtoğlu ise Ardahanlılarla bir araya gelmekten dolayı büyük bir mutluluk yaşadığını ifade ederek, “Özellikle eğitim konusunda şehir olarak yıllarca büyük bir gayret gösteren Ardahanlıları yanımızda görmek, bizim için büyük bir gururdur. İnşallah Beykoz Belediye Başkanı olduktan sonra tüm Ardahanlı kardeşlerimi, onların istek ve taleplerini de yerine getirmenin rahatlığıyla kucaklayacağım” dedi.

Yenimahalle’deki Saadet Partisi Seçim Merkezi’nde Ardahanlıları ağırlayan Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu’na genç Meclis Üyesi Adayları Sinan Karaman ve Ferhat Taşdemir de eşlik etti. Konuşmaların yapılacağı sırada Muharrem Kaşıtoğlu’nu “Müstakbel Belediye Başkan Adayımız” diyerek anons eden Ferhat Taşdemir, kadim dostu Sinan Karaman’ı da “Müstakbel Belediye Meclis Üyemiz” şeklinde sundu. Siyasi literatüre böylelikle yeni bir kavram da kazandıran Ferhat Taşdemir, kendi yaptığı konuşmada ise Partisi’nin vizyonundan bahsetti. Saadet Partisi’nin yalnızca muhafazakâr ve Karadenizlilerden oy almayacağına dikkat çeken Taşdemir, şöyle dedi:

“Bize oy verecek olan vatandaşlar, yalnızca etrafımızdaki kişiler olmayacak. Biz Beykoz’umuzun her köşesinden, her yöresinden, her görüşünden insanının oyuna talibiz. Bize Beykozlular, oylarını helâl ve haramı bildiğimiz için verecek. Bize oyunu, Beykoz’da adalet istediği için verecek. Göreceksiniz, Beykozlunun oyunu alamayan diğerleri de oyunlarının bozulduğuna çok üzülecek.”