16 Aralık 2019 22:40

Yenimahalle ve Çavuşbaşı’nda Ulaşım Problemleri Çözülüyor!

Yenimahalle – Üsküdar arasında sefer yapan 15-Y hattı, otobüslerini küçültmüş ve bundan dolayı mağduriyetler meydana gelmişti. Otobüsler yeniden büyütülecek mi?

Yenimahalle – Üsküdar arasında sefer yapan 15-Y hattı, otobüslerini küçültmüş ve bundan dolayı mağduriyetler meydana gelmişti. Otobüsler yeniden büyütülecek mi?

İBB yönetimi el değiştirdikten sonra İETT yönetimi de farklı uygulamalara imza atmıştı. Yenimahalle – Üsküdar arasında sefer yapan 15-Y hattının küçültülmesi sonucu mağduriyetler oluşmuş ve giderilmesi için bir takım çalışmalar yapılmıştı. Beykoz’un genç ve çalışkan muhtarı Nevzat Cebeci konu ile ilgili, ‘’Görüş ve önerilerimiz alınmadan küçük Halk Otobüsleri konuldu. Bununla ilgili şeflerle ve amirlerle görüştüm. Otobüs zamanla kademe kademe büyütülecek dediler. Süreç uzayınca dilekçe yazdım ve sonuç alamadım’’ ifadelerini kullandı.

Yenimahalle Muhtarı Nevzat Cebeci’nin çabaları duyulamazken bir isim konuya sessiz kalamadı. CHP’nin çalışkan İBB ve Beykoz Belediye Meclis Üyesi Cemal Sataloğlu… Meclis Üyesi Cemal Sataloğlu’nun girişimleri sonucu Daire Başkanlığı konuyu çözeceklerini belirtirken, Muhtar Cebeci ve Meclis Üyesi Sataloğlu, İBB Ulaşım Daire Başkanı İhsan Eroğlu’nu ziyaret etti.

Yenimahalle Muhtarı Nevzat Cebeci konuyu tam olarak anlatırken, otobüs sefelerinin arttırılmasını talep etti. Meclis Üyesi Cemal Sataloğlu ise ek olarak Çavuşbaşı’nda yaşanan ulaşım sorunlarını dosyalar halinde aktardı. Daire Başkanı İhsan Eroğlu konuların en kısa sürede çözüleceğinin sözünü verdi.

Beykoz Aktüel Gazetesi’ne konuşan Cemal Sataloğlu, ‘’Sorumluluğumuzun farkındayız. Çalışmalarımızı tüm hızımızla yapmaktayız’’ ifadelerini kullandı. Yenimahalle Muhtarı Nevzat Cebeci ise, Ulaşım Daire Başkanına ve Meclis Üyesine ilgileri için teşekkür etti.

Yenimahalle Muhtarı Nevzat Cebeci’nin Dilekçeleri

 

 Beykoz Ekonomi Ulusal Haberler Beykoz Mahalleleri Beykoz’a Nasıl Gidilir? Beykoz Belediyesi Yol Tarifi Beykoz Sahil Beykoz Boğaz Beykoz Üniversitesi Türk Alman Üniversitesi   Tapu Mahkemelik Alanlar Otağtepe Küçüksu Beykoz Merkez Ortaçeşme 2-B  Acarlar CHP Beykoz İlçe Başkanlığı MHP Beykoz İlçe Başkanlığı  Kavacık Bayramoğlu Döner Bayramoğlu Döner Beykoz 1908 Beykoz Amatörleri Boğazın Yargıçları Beykoz Taraftar  Dost Beykoz Beykoz Güncel