10 Temmuz 2018 12:32

Vatandaş Yücel Çelikbilek’i Yorumlayacak!

Beykoz sakinleri, Refah Partisi’nden 1 dönem, AK Parti’den 2 dönem Belediye Başkanlığı yapan ve yapmakta olan Başkan Yücel Çelikbilek’i yorumlayacak.

Beykoz sakinleri, Refah Partisi’nden 1 dönem, AK Parti’den 2 dönem Belediye Başkanlığı yapan ve yapmakta olan Başkan Yücel Çelikbilek’i yorumlayacak.

Görev sırasında halk günü uygulamasını başlatarak yıllardır halkla buluşan, halk ile haftanın belirli günleri telefonla görüşme saatleri başlatan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i bu sefer de vatandaşlar yorumlayacak.

Beykoz Aktüel Gazetesi ve Beykoz’un en büyük sosyal medya sayfaları organizesiyle başlayacak olan, ‘’Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve hizmetleri hakkında ne düşünüyorsunuz?’’ sorusu, görsellerle birlikte 1 hafta boyunca sosyal medyada sponsorlu olarak yayınlanacak. Yaklaşık 500.000 kişiye ulaşması beklenilen altyapı ile sunulacak görsele binlerce yorum bekleniliyor.

‘’İnsanı yaşat ki Devlet yaşasın’’ diyerek bir Medeniyetin temelleri atılırken; vatandaşların yorumunun çok kıymetli olduğunu bilen gazetemiz, yorumları tek tek haberlere ekleyerek sponsorlu olarak paylaşacak. Vatandaşın Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve hizmetleri hakkında ki görüşleri aynı zaman da Beykoz Aktüel Gazetesi’nden manşet olarak verilip vatandaşın sesi doğrudan yansıtılacak.

10 Temmuz Salı günü 16:00 saatinde Beykoz Destanı adlı Facebook beğeni sayfasından yapılacak paylaşım, 17 Temmuz tarihine kadar devam edecek.

Yerel seçim öncesi son viraja girilirken, temsil vaziyetinde olan İlçe Başkanları, Belediye Başkan Aday Adayları ve Adayları, Meclis Üyesi Aday Adayları ve Adayları hakkında da bu tarz uygulamalarla halk temayülleri gazetemiz ve etkili sosyal medya organlarıyla yapılacak.