13 Ekim 2018 13:24

Ülkü Ocakları’ndan Tarım Müdürlüğü’ne Ziyaret!

Beykoz Ülkü Ocakları Başkanlığı’na geçtiğimiz günlerde atanan Başkan Aytaç Serdar ve Ocak yönetimi, ilçemizin sevilen Tarım Müdürü Murak Ekici’yi ziyaret etti.

Beykoz Ülkü Ocakları Başkanlığı’na geçtiğimiz günlerde atanan Başkan Aytaç Serdar ve Ocak yönetimi, ilçemizin sevilen Tarım Müdürü Murak Ekici’yi ziyaret etti. Beykoz İlçe Tarım Müdürlüğü’nde gerçekleşen ziyarette, ülkücü gençler tarımı destekleyen, hayvancılığı destekleyen ne gibi projelerin içinde olabileceklerine yönelik istişareler yaptılar.

Tarım ve hayvancılığın önemli olduğuna değinen Beykoz Ülkü Ocakları Başkanı Aytaç Serdar, “Bölgede hem tarımı hem de hayvancılığı desteklememiz lazım. Hala köylerde çok ciddi bir nüfus var. Bu köyün öğrenci sayısı sadece 400. Köyde oturan insanlarımızın da geçimlerini sağlayabilecek altyapıları sağlamamız lazım. Önemli kaynaklardan bir tanesi de tarım ve hayvancılık” dedi.

Geçtiğimiz günlerde sel olayında yaşanan mağduriyetlerin giderildiğini belirten Tarım Müdürü Murat Ekinci, hep birlikte daha fazla çalışmaya özen göstereceğiz dedi. Yapılan ziyaretten ötürü memnun olduğunu belirten Tarım Müdürü Murat Ekinci, ziyarete gelen ocak yöneticilerini kapıya kadar uğurladı.