5 Eylül 2017 11:00

ÜLKÜ OCAKLARI, ŞEHİT AİLELERİNİ UNUTMADI!

Bayramlaşmanın ardından, Şehit Atilla Kurtuluş’un ailesini ziyaret eden Beykoz Ülkü Ocakları, bu bayramda da şehit ailelerini unutmadı.

Bayramlaşmanın ardından, Şehit Atilla Kurtuluş’un ailesini ziyaret eden Beykoz Ülkü Ocakları, bu bayramda da şehit ailelerini unutmadı. 
Beykoz Ülkü Ocakları geleneksel bayramlaşma programını Kavacık’ta bulunan ilçe merkezlerinde gerçekleştirdi.

Bayramlaşma programına çok sayıda ocaklı genç katılım gösterdi. İlçe binalarında gerçekleştirilen bayramlaşma programında açıklamalarda bulunan Başkan Hüseyin Uzun, “Öncelikle Cenab-ı Hak kesmiş olduğumuz kurbanları izzeti dergâhında kabul etsin. Bu mübarek günlerin birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirmesini, ulvi değerlerin; bizleri bütünleştiren sıcak ve samimi duyguların, toplumun tüm kesimlerini kuşatmasını diliyorum. Mübarek kurban bayramına erişmenin mutluluğunu yaşadığımız bu günler de Arakan’da dindaşlarımızın yaşadığı katliam hepimizi üzmektedir. Hiç birşeyden haberi olmayan neden öldürüldüğünü bile bilmeyecek yaşta ki bebeklerin öldürülmesi vahşice, canavarca hislerle minik bedenlerinin parçalanması yüreğimizi parça parça etmektedir. Dünyamız kararmış nutkumuz tutulmuş canımız hiç olmadığı kadar çok yanmıştır’‘ ifadelerini kullandı.

Ocak Başkanı Hüseyin Uzun ve yöneticileri, Ülkücü Şehit Atilla Kurtuluş‘un babası Satılmış Kurtulmuş‘u ziyaret ederek, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz‘un Şehit aileleri için gönderdiği plaketi takdim ettiler.

Etiketler: