12 Haziran 2017 14:54

ÜLKÜ OCAKLARI BÖLGE İFTARINDA BULUŞTU !

İstanbul Ülkü Ocakları 2. Bölge Başkanlığı Üsküdar Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi Bahçesinde Birlik ve Beraberlik İftarı düzenledi.

Üsküdar Ülkü Ocakları’nın ev sahipliği yaptığı iftar programı yoğun katılımla gerçekleşti. Programa İstanbul Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, İl Ocak Yöneticileri, Bölge Başkanı Hüseyin Sözer, Beykoz Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Uzun, Ataşehir Ülkü Ocakları Başkanı Yasin Yanar, Ümraniye Ülkü Ocakları Başkanı Turan Gezici, Kadıköy Ülkü Ocakları Başkanı Mehmetcan Yılmaz, Üsküdar ‘daki Şehit Aileleri, Ülkü Ocakları mensubu gençler ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı.

Hüseyin Sözler:Ocaklarımızda aşımız pişiyor
“Bölgemizdeki tüm Ocaklarda Ramazan boyunca iftar sofraları kurulmakta, binlerce vatandaşımıza hazırladığımız erzak kolilerimiz tek tek ulaştırılmaktadır. Ayrıca Ülkü Ocakları Genel Merkezimizin öncülüğünde Türkmen soydaşlarımıza yardımlar ulaştırılmaktadır. Geçmişten aldığımız bu kutlu mirası gelecek nesillere taşımak için gece gündüz demeden var gücümüzle çalışmaktayız. Milletimizin birlik ve beraberliği için aziz Şehitlerimizin önünde saygıyla eğiliyorum. Ayrıca Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey ve tüm Ülkücü şehitlerimize Yüce Allah’tan Rahmet diliyorum. Bu vesileyle siz kıymetli misafirlerimizin yaklaşmakta olan mübarek Kadir Gecesini ve Ramazan Bayramını şimdiden tebrik ediyorum.Yüce Allah Büyük Türk Milleti’nin birlik ve beraberliğini daim eylesin. Ne mutlu Türk’üm diyene !” ifadelerini kullandı.

İl Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım ise yaptığı konuşmada; “Ülkü Ocaklı gençlerimiz dışarılarda uyuşturucu batağına saplanmış olan gençler gibi değil, aksine bu mübarek günde siz değerli misafirlerimize ve burada bulunan kıymetli Şehit Ailelerimize hizmet etmekten almış oldukları mutluluk gözlerinden okunuyor. Ülkü Ocakları olarak her daim Türk Milleti’nin yanında olmaya devam ediyoruz. Ramazan ayının bereketi ile iftar sofralarımız kuruluyor, yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımıza başlatmış olduğumuz kampanya ile yardım kolisi gönderiyoruz“ diyerek Ülkü Ocakları’nın faaliyetlerinden bahsetti.