13 Aralık 2016 08:42

ÜLKEMİZİ KİMSEYE YEDİRMEYECEĞİZ

Yüreklerimiz adi ve kalleşçe yapılan bir saldırı sonucu yine sarsıldı. İstanbul Beşiktaş’ta, 10 Aralık 2016 Cumartesi günü saat 22:30 sularında, alçakça ve hunharca gerçekleştirilen menfur terör saldırısını şiddetle lanetliyor; bu saldırıda hayatını kaybeden kahraman ve fedakar polislerimize ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve asil Türk milletine başsağlığı ve sabır, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz. Unutulmamalıdır […]

Yüreklerimiz adi ve kalleşçe yapılan bir saldırı sonucu yine sarsıldı. İstanbul Beşiktaş’ta, 10 Aralık 2016 Cumartesi günü saat 22:30 sularında, alçakça ve hunharca gerçekleştirilen menfur terör saldırısını şiddetle lanetliyor; bu saldırıda hayatını kaybeden kahraman ve fedakar polislerimize ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve asil Türk milletine başsağlığı ve sabır, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz.

Unutulmamalıdır ki; aziz milletimiz hiç bir zaman ne terörün taşeronlarına ne de onları kumanda edenlere boyun eğmemiştir, eğmeyecektir de. Devletimizle ve milletimizle  birlik ve beraberlik içinde, vatan düşmanlarına karşı her zamankinden daha güçlü olacağız.