24 Eylül 2018 00:45

Turistlerin Gözdesi: Kamelya Collection Exclucive Hotels

Eşsiz güzelliği ve kaliteli hizmetiyle dünya çapında bir marka olan Kamelya Collection Exclucive Hotels, ülke turizmine katkı sağlamaya devam ediyor.

Turistlerin Gözdesi: Kamelya Collection Exclucive Hotels

Eşsiz güzelliği ve kaliteli hizmetiyle dünya çapında bir marka olan Kamelya Collection Exclucive Hotels, ülke turizmine katkı sağlamaya devam ediyor.

Antalya’nın Manavgat ilçesinde 240.000 metrekare alanda kurulan Kamelya Collection Exclucive  Hotels, her sene olduğu gibi bu sene de turistlerin gözdesi oldu.  ülke turizmine katkı sağlayan ve dünyaca ünlü dergilere kapak olan, turistlerin ‘’yeryüzünde ki cennet’’ olarak tanımladığı Kamelya Collection Exclucive Hotels kapılarını Aktüel Medya Grubu’na açtı.

Aktüel Medya Grubu’nun bünyesinde bulunan Beykoz Aktüel mikrofonlarına konuşan FSP Turizm ve Yatırım A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yahya Kurt, başarılarının sırlarını gazetemize açıkladı. Beykoz Aktüel Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mücahit Ak’ı ağırlayan ve oldukça samimi cümleler kuran Yahya Kurt; Hotel’in konuklarını şaşırtacak sürprizlerle dolu olduğunu ifade etti.

‘’Tatil cenneti sunuyoruz’’

Yahya Kurt; ‘’Konuklarımıza yeryüzündeki cenneti vaat eden konseptimiz dünyada eşine az rastlanan bir dizayn bütünlüğünü amaçlayarak projelendirilmiştir. Toplam 240.000 m² alan içerisinde size; tarzınız, eğlence anlayışınız, yemek alışkanlığınız ne olursa olsun hemen her şeyi bulabileceğiniz kocaman bir tatil cenneti sunuyoruz’’ ifadelerini kullandı.

‘’Mutluluğu sonuna kadar hissedeceksiniz’’

Yahya Kurt, ‘’Konaklama yaptığınız otelimiz hangisi olursa olsun, sizler için yaratılan bu dünyadan sınırsızca (ana restoranlar hariç) faydalanabilirsiniz. Odanızdan çıktığınız andan itibaren kendinizi, her alanda benzersiz alternatifler sunan konseptimizin içinde bulacaksınız. Ailenizle birlikte, alternatiflerle dolu Kamelya Collection dünyasında, mutluluğu sonuna kadar hissedeceksiniz. K Club Çarşı ve çarşıda yer alan mağazalardan tatiliniz boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz hemen her şeyi temin edebilirsiniz’’ dedi.

KAMELYA COLLECTİON | Beykoz Aktuel

Keyifli bir tatil için Kamelya Collection Exclutive Hotels’i tercih edenleri sürprizlerle dolu bir zaman dilimi bekliyor.

Cennetin Pınarları

Kamelya Collection’da yaşamın yorucu yanlarını suyun gerisinde bırakabileceğiniz havuzlarımız ve geniş bir alana kurulu eğlence alternatifleri sunan bir aquaparkımız bulunmaktadır.

Selin Hotel’de; 1 adet açık yüzme havuzu, 1 relax yüzme havuzu, 1 kaydıraklı çocuk havuzu, kış sezonu için 1 adet ısıtmalı kapalı havuz ve 1 adet kapalı çocuk havuzu olmak üzere toplam 5 adet,
Fulya Hotel’de; 1 adet açık yüzme havuzu, 1 adet çocuk havuzu, 1 adet kapalı yüzme havuzu ve 1 adet kapalı çocuk havuzu olmak üzere toplam 4 adet,
K Club’da; 2 adet açık yüzme havuzu ve 1 adet çocuk havuzu olmak üzere toplam 3 adet.

Kısacası Cennetin Pınarlarında sizlerin hizmetinde birbirinden farklı özelliklere sahip toplam 12 adet havuz bulunmaktadır.

550 m uzunluğundaki ince kumlara sahip sahilimizde yer alan Cabanalarımız, seçkin hizmetlerimizle eşsiz bir gün geçirmeniz için hizmet vermektedir. Tek başına bile sizi büyülemeye yetecek muhteşem sahilimizde, yiyecek menüsünden seçeceğiniz özel lezzetlerle damaklarınıza da hitap edecek güzellikleri yaşayacaksınız. Tesisin tamamında ücretsiz kablosuz internet servisimizle dünya ile bağlantıda olacak, içinde olduğunuz rüya gibi anları sevdiklerinizle paylaşabileceksiniz.

Rezervasyon Nasıl Yaparız?

Kamelya Collection P.O. Box 51

Çolaklı – Manavgat – Antalya / Türkiye

T : +90 242 323 98 88 (pbx)
F : +90 242 324 47 77

E-mail: info@kamelyacollection.com

Rezervasyon Hattı 0 850 300 98 07

İnternet Sitesi: http://kamelyacollection.com/tr/