14 Nisan 2017 15:34

TÜGVA BEYKOZ HIZ KESMİYOR!

Beykoz’da referandum startının verildiği ilk günden itibaren gerek saha çalışmaları gerek program ve konferansları ile aktif ve etkili çalışmaları ile Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Beykoz Şubesi dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Nefesler tutuldu! Çalışanı, işçisi, emeklisi, öğrencisi, siyasetçisi kısacası milletimiz referandum sürecine kilitlendi ve Cumhurbaşkanlığı Sistemi Referandum Oylamasının yapılacağı 16 Nisan Pazar gününü iple çekiyor. Tüm ülkede nefesler tutulmuşken Beykoz’da da referandum süreci hız kesmeden devam ediyor.

Referandum çalışmalarında Siyasi parti teşkilatlarının yanı sıra bazı Sivil Toplum Kuruluşları ve Vakıfların da insiyatif alarak çalışması dikkatlerden kaçmıyor. Beykoz’da referandum startının verildiği ilk günden itibaren gerek saha çalışmaları gerek program ve konferansları ile aktif ve etkili çalışmaları ile Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Beykoz Şubesi dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Milli ve manevi değerlere sahip okuyan, kendini yetiştirip geliştiren ve millete faydalı bir gençliğin yetişmesine vesile olmak amacı ile çeşitli eğitim faaliyetleri ve etkinlikleri ile ön plana çıkan TÜGVA Beykoz, eğitim hizmetlerini devam ettirmesinin yanı sıra referandum sürecinde de sahaya inmesiyle adından söz ettirdi.

TÜGVA Beykoz Başkanı Anıl Çınar; ülkemizde periyodik aralıklarla askeri darbeler yaşandığını ve bunlardan en adicesi 15 Temmuz’da yapılmaya çalışıldığını fakat 15 Temmuz Darbe Girişiminin bu milletin feraseti, cesareti ve Allah’ın inayeti ile etkisiz hale getirildiğini hatırlatarak, 16 Nisan Cumhurbaşkanlığı Sistemi Değişikliği Referandumunu siyaset üstü gördükleri için gençler olarak insiyatif aldıklarını belirtti. Referanduma ilişkin TÜGVA Beykoz olarak ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Anıl Çınar: “Memlekete Faydalı Olduğuna İnandığımız Yolda Hız Kesemeden Çalıştık…”

“Milletimize hizmet anlamında siyaset üstü olduğuna inandığımız referandum sürecinde samimi ve fedakar arkadaşlarımızla referanduma ilişkin değişiklikleri Beykoz halkımıza anlatmaya çalıştık. Bu süreçte, esnaf ziyaretlerinden, ev sohbetlerine, afiş ve broşür çalışmalarından bilgilendirme standlarına, konferanslardan panellere kadar çeşitli çalışmalar yaptık.

“Beykoz’da 100.000 Hemşerimize Ulaştık…”

Beykoz’da yaklaşık 100.000 hemşerimize direkt ve dolaylı olarak ulaştığımızı söyleyebiliriz. Sokak taramalarımızda 50 bin adet bilgilendirme broşürlerini vatandaşlarımıza dağıtırken, Beykoz’un merkezi lokasyonlarında açtığımız standlarlada insanlarımızın sorularını cevaplandırmaya çalıştık. Bununla birlikte esnaf ziyaretlerimiz ve her akşam ilçemizin değişik mahallelerinde yaptığımız ev sohbetleri ile kararsız olup çeşitli soruları olan vatandaşlarımızın sorularını cevaplandırmaya çalıştık.

“Panellerimiz, Konferans ve Programlarımız Hız Kesmedi…”

TÜGVA Genel merkezi ve TÜGVA İstanbul İl Başkanlığı olarak hazırlanan programlara destek verirken, “TÜGVA 4. Gençlik Buluşması” ile Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan’ı binlerce genç kardeşimizle buluşturduk. İlçemiz Beykoz’da ise HAKEDER ile ortak düzenlediğimiz panelde, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Özlem Zengin ve Eski AK Parti İstanbul Milletvekili Bilal Macit ile Kahraman Gazilerimizi ve Şehit Yakınlarını Beykoz’da ağırlayıp Anayasa Değişikliği teklifinin Beykozlulara anlatılmasını sağladık.

Bu sürecin sükunet ve birlik içerisinde tamamlanmasını ülkemizin menfaati içinde Rabbimizden her şeyin en güzelini, en hayırlısını, en makbulunu temenni ediyor, gece gündüz demeden çalışan tüm arkadaşlarıma, kardeşlerime teşekkür ediyorum.”

 

Etiketler: