4 Mayıs 2017 17:02

TOKATKÖYLÜLERDEN YETKİLİLERE ÇAĞRI: SIRA SİZDE !

16 Nisan Halkoylamasında %62 oranında ”EVET”oyu veren ve sık sık problemlerini dile getiren Tokatköy Halkı, sorunlarının çözülmesini bekliyor.

Beykoz’un en az hizmet alan 3-4 mahallesinden biri olan Tokatköy; yetkilileri uyarıyor. Anayasa Referandumunda %62 Evet oranıyla sorunlarına rağmen ellerinden geleni yaptıklarını belirten Tokatköylüler, yetkililerin de üzerine düşen görevleri yapması gerektiğini belirtiyor. Tokatköy Mahallesi’nin Ayazma mevkisinde ki orman sorununu, ulaşım sorununu, 2-B Hak sahipleri ve sosyal konut yapılacak olan Büyükşehir arsalarıyla ana caddede trafiğin tek yön yapılması gibi önemli sorunlara rağmen AK Parti ve Beykoz Belediyesi kanadından söylenilen ”Bize güvenin. Biz sizi yanıltmayız. Sorunlara çözecek olan yine bizleriz” sözlerine güvenerek %62 oranında EVET oyunu verdiklerini belirten Mahalleli, bir an önce gerekenin yapılmasını istiyor. 
Mahallenin belirli noktalarına ”Tokatköy Evet Dedi Sıra Sizde” pankartları asan mahalleliler yetkililere güvendiklerini belirterek, ana caddenin çift yönlü olması için imza topladıklarını ifade ettiler.