3 Mayıs 2020 12:41

Tarık Balyalı: Şimdi Beykoz Belediyesi düşünsün!

Beykoz Belediyesi’nin Cemal Sataloğlu hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıklamasının ardından Sataloğlu’na büyük destek geldi.

Tarık Balyalı: Şimdi Beykoz Belediyesi düşünsün!

Beykoz’da dürüst kişiliğiyle dikkat çeken ve örnek bir siyasetçi olan Cemal Sataloğlu, Beykoz’da partili partisiz birçok kesim tarafından güvenilen bir isim olarak dikkat çekiyor.

Cemal Sataloğlu, Yücel Çelikbilek döneminde de özellikle Beytaş üzerinden bilgi içeren ciddi eleştiriler de bulunmuş belgeler paylaşmıştı. Çelikbilek ise Sataloğlu’nu nazikçe dinleyip Salim bey cevabını verir demişti.

Sosyal medyadan destek mesajları yağdı!

Cemal Sataloğlu’na suç duyurusunda bulunulacağının açıklanmasının ardından sosyal medyadan destek mesajları atıldı. Özellikle CHP Beykoz üyelerinin yanı sıra bir destek de CHP İBB Grup Sözcüsü Süleyman Tarık Balyalı’dan  geldi.

“Şimdi Beykoz Belediyesi düşünsün”

CHP’li Cemal Sataloğlu’na bir destek de İBB Grup Sözcüsü Süleyman Tarık Balyalı’dan geldi. Balyalı, “İBB ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyemiz Cemal Sataloğlu’na Beykoz Belediyesi suç duyurusunda bulunmuş. Bence Beykoz Belediyesi başına iş almış. Çünkü Cemal Sataloğlu ne söylediyse doğru söylemiştir, ne yazdıysa doğru yazmıştır. Bundan sonrasını Beykoz Belediyesi düşünsün” ifadelerini kullandı.