28 Mart 2018 12:24

Sokak Köpekleri Saldırdı! 8 Yerinde Kırık Var!

Başıboş bırakılan ve vatandaşlar için tehlike oluşturan sokak köpekleri Karlıtepe’de bir kişiye saldırdı. Yaralı vatandaşın aynı zaman da 8 yerinde kırık var!

Başıboş bırakılan ve vatandaşlar için tehlike oluşturan sokak köpekleri Karlıtepe’de bir kişiye saldırdı. Yaralı vatandaşın aynı zaman da 8 yerinde kırık var!

Beykoz Aktüel Gazetesi’nin ulaştığı bilgilere göre 27 yaşında ki genç Hakan Kalyancı, Karlıtepe’de ki evinden çıkıp işine gitmek için ilerliyordu. Birden fazla sokak köpeğinin saldırısına uğrayan genç, kaçarken 3 metre yükseklikten yere düştü. Gencin düştüğü yere ambulansların gelmesiyle Hastaneye ulaştırıldı. Gencin vücudunda hem ısırıklar, hem de kırıklar olduğu belirtildi.

Saldırıya uğrayan Hakan Kalyancı, Beykoz Paşabahçe Devlet Hastanesi’nde ameliyata alındı.  Saldırıya uğrayan gencin yakınlarına ulaşan Beykoz Aktüel muhabirlerine şunlar ifade edildi: ‘’Vücutta kırıklar var. Saldırgan ve kontrolsüz birden fazla sokak köpeğinin saldırısına uğramış ve ardından kaçarken 3 metre yükseklikten aşağıya düşmüş. Başka Hastaneye sevk edilmesi gerektiği ifade edildi. Ayrıca konu ile ilgili 112 Acil’in de raporu mevcuttur.’’

Sokak köpekleri ile ilgili Beykoz Belediyesi’nin düzenlediği halk meclislerinde oldukça fazla tepki olmasına rağmen bu konu ile ilgili herhangi bir adım atılmamıştı. Konu ile ilgili ulaştığımız Belediye yetkilileri ise, bu konu da önlemler aldıklarını ifade ediyorlar.

İşe giderken saldırıya uğrayan evli ve 2 çocuk babası olan, 3. çocuğunu bekleyen Hakan Kalyancı Hastanelerde…  Bu genç için Beykoz Kaymakamlığı ve Beykoz Belediyesi’nin acilen harekete geçilmesini, sorumlu gazetecilik gereği yetkililerden rica ediyoruz.