5 Ocak 2019 12:01

Serdar Aytaç; “Kan Kusuyor Kızıl Çin!”

Kan kusuyor kızıl Çin

Serdar Aytaç; “Kan Kusuyor Kızıl Çin!”
Kan Kusuyor Kızıl Çin,
Yaşasın Doğu Türkistan…
1949 yılından bu yana kızıl Çin himayesi altında bulunun Doğu Türkistan yaklaşık 40 milyon nüfusu ve 1.828 bin km kare toprağı ile Asya topraklarında yaşam savaşı vermektedir. Verimli topraklarında birçok İslam alimi ve ilim adamı çıkartmıştır. Bunlardan en önemlilerinden olan Buhari, İbni Sina, Farabi ve Harezmi İnsanlığa çok faydalı çalışmalar yaparak birçok alanda yol gösterici konumunda bulunmuşlardır.
Ne var ki bir zamanların parlayan toprakları yakın tarihimizden bu yana kan, gözyaşı ve vahşete ev sahipliği yapmaktadır. Soydaşlarımız maalesef on yıllarca süredir bir soykırım ile karşı karşıya kalmışlardır. Tüm dünyanın bu soykırıma kör ve sağır olması kurulan kirli ticari ittifakların neticesinde kendisini ” Dünyanın Sözde Adalet Dağıtıcısı” adleden Amerikanın ve Avrupa Ülkelerinin bu soykırım hakkında bir kınama dahi yapmaması Türk-İslam aleminin ne kadar da yalnız olduğunu bir kez daha göz önüne sermektedir.
Dünyadaki en büyük münafık topraklar olan Kızıl Çin, bebelerimizi,analarımızı,bacılarımızı katletmekte ve topladığı milyonlarda soydaşımızı da esir kamplarında kendi dilini,dinini dikta etmektedir. Ancak bizler Türk’ün Türk’ten başka dostu olmadığı bilmekteyiz. bizlerin canını daha çok acıtan ise Suriye’de Irak’ta Nyammar’da Mısır’da ve Filistin’de ölen bir ya da öldürülen insanlara duyduğumuz üzüntünün ve tepkinin yüzde birinin Doğu Türkistan’daki bir kardeşimiz için duyulamaması..
Peki Neden ??
Müslüman herhangi bir Irktan olduğunda Müslümanda, Öksüz Bir Türk Olduğunda mı Değersiz ?
Kahrolsun Kızıl Çin, Yaşasın Tam Bağımsız DOĞU TÜRKİSTAN… 
SAYGILAR.