9 Aralık 2018 15:44

Serdar Aytaç; “Adı Beyaz! Kendi Ecel!”

Adı beyaz kendi ecel

Serdar Aytaç; “Adı Beyaz! Kendi Ecel!”
Beykoz Ülkü Ocakları Başkanı Olarak Öncelikle Tüm Beykoz Halkını Saygı ve Hürmet İle Selamlıyorum.
Aslında ilk yazımı Ülkücülük ve Milliyetçilik bağlamında yapmak isterdim lakin bu konuyu en azından gençliğimize daha önce aktarmayı kendime borç bildim.
Ülkü Ocakları Genel Başkanı ve aynı zamanda Mersin Milletvekili olan Sn; Olcay KILAVUZ beyinde projelendirdiği Madde Bağımlığı ile Savaş konusu bizim için ehemmiyetli,
Ülkü Ocakları olarak madde bağımlılığı ve uyuşturucu kullanımı ile uzun yıllardır savaş halindeyiz, üzülerek görmekteyiz ki madde kullanımı ortaokul seviyesine kadar düşmüş ve çocuklarımız,gençliğimiz bu kara lekenin kullanıcısı olarak karşımıza çıkmıştır.
özellikle ergenlik çağında boşluğa düşen kardeşlerimize ailelerin de bilinçli yaklaşmaması neticesinde her yıl binlerce kardeşimiz bu lanet yüzünden kara toprağa düşmektedir.
Ülkü Ocakları olarak biz bu işin takipçisiyiz ilçemizde bu konuyla ilgili ortaokul ve özellikle liselerimizde tam katılımlı konferans ve tıbbi uygulamanın yapılması bunun yanı sıra aile bilinçlendirme çadırlarının kurulması, konferanslarının yapılması, tüm STK’lar ile ortak çalışmaların yapılması ve gerekirse ev ev sokak sokak uzman ekiplerce dolaşılıp konuyla ilgili tüm halka ulaşılması gerektiğini düşünüyoruz.
Unutmayalım ki bu gençlik bizim, öte yandan bu paranın terör örgütlerine maddi gelir olarak gittiğini unutmamamızı önemle rica ediyorum. Milli ve Manevi değerlerimizi kaybetmeme temennisi ile..
Gerekenin yetkili merciler tarafından yapılmasını ve yapılacağını düşünerek tüm Beykoz Halkını saygı ile selamlıyorum..
DAMARLARINDAKİ ASİL KANI KİRLETME !!!