19 Haziran 2021 14:26

Sema Şahan Meydan – Kardeşlik

Sema Asuman Meydan – Kardeşlik

Sema Şahan Meydan – Kardeşlik
Rahmet ve Merhamet Sahibi O’lan Alemlerin Rabbi Allah’a ve Resulu (s.a.v.) e inanmış tüm Müslümanlar kardeştir. İhanet eden ihanete ortak olan ekmeğini yediği Vatana kurşun sıkanlar asla ve kat’a kardeş değillerdir bizatihi hainlerdir!.
Kardeşlik Dünya devi emperyalist güçlerin izin verdiği kadarına sahip çıkıp, sadece izin verdiği kadarını yapmak değildir.
Türkiye Cumhuriyeti geçmişten günümüze Filistin, Kosova, Çeçenistan, Azerbaycan, Doğu Türkistan kısacası zulüm gören her yerde olmayı bilmiş kardeşlerine sahip çıkmıştır.

Osmanlı Devletinin yıkılmasından sonra huzur bulamayan, kan durmayan topraklara Türk milleti olarak yardım etmek sahip çıkmak atalarımıza  sahip çıkmaktır.

Unutulmasın ki; Türkiye artık oyuna gelen Türkiye değil, oyunları bozan Türkiye’dir.
Zulm karşısında susan dilsiz şeytandır düsturu ile tüm Müslümanlara kucak açan, yalnız Allah’ın huzurunda eğilen Allah’a secde eden, İslam sancağı sevdalısı Müslümanların hakkını savunan Türkiye’dir.

Dava büyük, yol zorlu ve bir o kadar da çetindir.
Dünya üzerinde hiçbir Milletin böyle bir yükümlülüğü olmayabilir ama asırlarca Dünya’ya hükmetmiş bir milletin boyun borcudur.
İslamiyet; Fırat kenarında koyun boğulsa Hz. Ömer’den bilinir diye göz yaşı döken bir halifeyi bu kadar hassas düşündüren bir Dinin mensubu olarak bu yükü omuzlarımıza yüklemiş ve bizleri bu şerefe nail eylemiştir.

Tek Bayrak, Tek Vatan, Tek Din uğrunda birleşmeye İslamın sancağı altında yeniden Dünya’ya hakim bir kuvvet olmaya akan kanı durdurmaya ihtiyaç vardır.
Anadolu’nun bağrından kopup hayatlarında hiç görmedikleri, ayak basmadıkları topraklarda görev alıp, kurşunlarla sahur-iftar yapan orucunu Allah katında cennet sofralarında açan şehitlerimiz için Kardeşlik söylemlerimizi yineliyoruz.

Kanlarla sulanmış Vatan toprağına, rengini şehitlerin al kanından almış Bayrağa, göklerin süsü miminin miraca çağrısı ezana saygısı olmayanlara; bu vatanın ekmeği, havası, suyu da haramdır.