2 Ağustos 2017 12:37

SANATÇILARDAN BAĞIMLILIKLA MÜCADELE PLATFORMUNA DESTEK

Bağımlılıkla etkin mücadele edebilmek için cezaların arttırılması için imza kampanyası başlatan Beykoz Bağımlılıkla Mücadele Platformu’na Gökhan Türkmen ve Gülşah Çomoğlu’ndan destek geldi.

Bağımlılıkla etkin mücadele edebilmek için cezaların arttırılması için imza kampanyası başlatan Beykoz Bağımlılıkla Mücadele Platformu’na Sanatçı Gökhan Türkmen’den destek geldi. Ülkemizde madde bağımlılığıyla ilgili cezaların artırılması, bu konuda toplumsal mutabakat ve bilinç oluşturmak amacıyla kurulan Beykoz Bağımlılıkla Mücadele Platformu’nun başlattığı imza kampanyasına Sanatçı Gökhan Türkmen ve Gülşah Çomoğlu’ndan da destek geldi. Anadoluhisarı’nda bulunan İstanbul’un güzide mekanlarından Lotus Kafe önünde kurulan standa gelerek imza desteği veren Sanatçı Gökhan Türkmen; ”Uyuşturucu insanlığın düşmanıdır. Böyle bir güzel organizasyonla farkındalık yaparak bu konuya dikkat kesilmesine vesile olan ve bu organizasyona destek olan Beykoz Belediye Başkanı’na, Kent Konseyi ve Platform başta olmak üzere tüm herkese teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.
Gülşah Çomoğlu ise hem imza desteğinde bulunurken hem de resmi instagram hesabında imza kampanyasını paylaştı. Lotus Kafe’nin duyarlı Valelerinden Murat Avşar, 3 günde 500 imza topladıklarını, bu konuda herkesin çok duyarlı olduğunu belirtti.