• Mücahit Ak – Yiyin beyler yiyin!

 • 24 Mart 2019 21:14

  SAHİLLER DOLDU TAŞTI

  Hafta sonunu fırsat bilen balıkçılar Çubuklu ve Burunbahçe sahilinde oltalarıyla balık tutmaya çalıştı.


  Hafta sonunun gelmesiyle vatandaşlar sahilde denize olta attı. Beykoz’da en uzun sahile sahip Çubuklu’da olta balıkçıları güzel manzaralar oluşturdu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin denizi doldurarak yaptığı sahil yolu Beykozlulara rahat nefes aldırıyor. Balıkçılar kısmetlerini beklerken Galata Köprüsü’nü aratmayan görüntüler oluşturdu.
  Balık tutmanın stres atmanın en güzel yolu olduğunu belirten balıkçılar havaların elverişli olmasıyla kısmetlerini aramaya geldiklerini belirttiler. Gazetemize konuşan balıkçılar şunları ifade ettiler.

  ;
  Balıkçı Rıdvan Işık: Beykozluluk bir huzurdur. Haftaiçi çalışıyoruz. Haftasonumuzu ya doğal ortamlarda ya sahillerde ya da sandallarla boğazda geçiriyoruz. Resimde de gördüğünüz gibi yüzlerimiz gülüyor. Bizim de sesimizin yankılanmasına vesile olduğunuz için teşekkür ederim.

  Balıkçı Yılmaz Soylu: Cenab-ı Allah nasip etti ki, iyi ki Beykozluyuz. Boğazın en güzel köşesinde, yeşillikler içinde ki ilçemizde haftasonlarını sahilde geçirmeyi tercih ediyoruz. Bugün sahillerde yoğunluk var. Ben buradan tüm balıkçılara rast gele demek istiyorum.