12 Haziran 2017 15:21

RİZELİLER DERNEĞİ HIZ KESMİYOR !

Beykoz Rizeliler Derneği iftar programında buluştu.

Mikail Akyıldız Başkanlığında ki Beykoz Rizeliler Derneği hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor. Kısa zaman önce göreve gelen ve dur durak bilmeden programlarını hızlandıran Mikail Akyıldız Başkanlığında ki Beykoz Rizeliler Derneği, Kavacık’ta bulunan Dernek merkezinde ki iftarda buluştu.
İftar programına Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi ve Beykozlu Doğu Karadenizliler Derneği Başkanı Emin Yavuz, Meclis Üyesi İbrahim Hocaoğlu, Çubuklu Mahalle Muhtarı ve Muhtarlar Derneği Başkanı Hüsnü Kolcu, Çengeldere Mahalle Muhtarı Şaban Öztürk, Fatih Mahalle Muhtarı Recep Baltacı ve İş adamları; Başaran Yavuz, Faruk Yıldız, Mehmet Kurtuluş, Mehmet Yılmaz ve Ersin Sarıçam katıldı.
İftara katılanlara ve emeği geçenlere teşekkür ederek konuşmasına başlayan Başkan Mikail Akyıldız; ”Sık sık bir araya gelerek çalışmalarımıza hız kesmeden devam edip, topluma yararlı etkinliklerimize devam edeceğiz” ifadelerini kullanırken, Beytaş Müdürü ve Rizeliler Derneği Yöneticisi Yalçın Çolak ise yapılacak projelerden söz etti ve katılımcılara fikirlerini yazılı olarak sordu.