19 Temmuz 2019 12:28

Riva Plajlarında Kesintisiz Temizlik!

İstanbulluların yaz aylarındaki gözdesi Riva’da plajlar Beykoz Belediyesi tarafından özel kurulan ekiplerle haftanın 7 günü kesintisiz temizleniyor, tatilcilere de deniz, kumsal ve güneşin tadını çıkarmak kalıyor. Riva Merkez ve Elmasburnu Plajı’na yaz başında büfeler, kabinler, duşlar, tuvaletler ve ortak kullanım alanları kazandıran Beykoz Belediyesi, kumsalda haftanın 7 günü çift vardiya temizlik hizmeti veriyor. Yosunlar da […]

İstanbulluların yaz aylarındaki gözdesi Riva’da plajlar Beykoz Belediyesi tarafından özel kurulan ekiplerle haftanın 7 günü kesintisiz temizleniyor, tatilcilere de deniz, kumsal ve güneşin tadını çıkarmak kalıyor.

Riva Merkez ve Elmasburnu Plajı’na yaz başında büfeler, kabinler, duşlar, tuvaletler ve ortak kullanım alanları kazandıran Beykoz Belediyesi, kumsalda haftanın 7 günü çift vardiya temizlik hizmeti veriyor.

Riva Plaj Temizliği Haberi-2019-Anafotoğraf(4)

Yosunlar da Toplanıyor

 

Riva’ya gelen ziyaretçilerin rahatı ve huzuru için yürütülen hizmet kapsamında sahildeki atıklar, 6:30-15:30 ile 12:00-21:00 saatleri arasında düzenli toplanıyor.

Ekipler çöplerin yanı sıra deniz kıyısında koku ve görüntü kirliliğine sebep olan yosunları da alıyor.

 

 

Hafta sonu ziyaretçi yoğunluğu dolayısıyla her iki plajda da temizlik görevlisi sayısı artırılıyor.

Alanlardaki duş, kabin ve tuvaletlerin temizliği de ayrı bir ekip tarafından rutin olarak yapılıyor.

Beykoz Belediyesi’nin plaj temizliği hizmeti mutlu bir yaz için sezon boyu devam edecek.

Riva Plaj Temizliği Haberi-2019 (7) Riva Plaj Temizliği Haberi-2019 (6) Riva Plaj Temizliği Haberi-2019 (3) Riva Plaj Temizliği Haberi-2019 (1)