8 Kasım 2017 07:27

Referandumda Kendisini Üzen Komşularının Dertlerini Dinledi

Beykoz Belediye Başkanı Soğuksulu Yücel Çelikbilek Referandumda ”Hayır” oyunun önde çıktığı Soğuksu Mahallesinde komşularıyla bir araya gelerek sorunları dinledi. Soğuksu: Evet: % 45,76 – Hayır: % 54,24

Beykoz Belediye Başkanı Soğuksulu Yücel Çelikbilek Referandumda ”Hayır” oyunun önde çıktığı Soğuksu Mahallesinde komşularıyla bir araya gelerek sorunları dinledi. Soğuksu: Evet: % 45,76 – Hayır: % 54,24

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ile ekibi halkın sorunlarını yerinde dinlemek için halk meclis toplantısı düzenledi. Soğuksu Mahallesinde bulunan bir kahvehanede yapılan toplantıya Başkan Çelikbilek’in yanı sıra çok sayıda mahalle halkı katıldı. Mahalle halkıyla birebir sohbet eden Başkan Çelikbilek ve ekibi vatandaşların sorunlarını dinleyerek notlar aldı. Neşeli bir ortamda geçen toplantıda belediye tarafından yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgiler aktarıldı.

“Beykoz’dan hiç ayrılmadık, ayrılmaya da niyetimiz yok”


Toplantıda konuşma yapan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek: “Sezdiklerinizi takip edeceksiniz, yaptıklarımızı takip edeceksiniz. Soracaksınız, sormaktan kaçmayacaksınız. Araştırmacı olacaksınız. Doğru ve yakışan şeyler soracaksınız. Her gün 150 kişiyi dinliyoruz. İnsanlarla temaslarımız oluyor. Biz Beykoz‘dan hiç ayrılmadık, ayrılmaya da hiç niyetimiz yok. Bir yere gitmedik çok özel yerlere taşınmadık. Aynı mahalledeyim. Dolayısıyla sizin hiç uzağınızda olmadım. Bu kadrolar, sizin çok uzağınızda olmadılar, sözverdik olmadık” dedi.

“Soğuksu Mahallesi Kültür Merkezinden sonra farklı bir mahalle haline gelecek”

Soğuksu Mahallesini eğitim olarak hiç yalnız bırakmadıklarını ifade eden Başkan Çelikbilek: “Her türlü katkıyı yapmak için gayret sarf ettik. Daha önce eski olan okulumuz biz içerisini yepyeni hale getirdik. Çocuklarımız pırıl pırıl mekanlarda eğitim öğretim yapsınlar diye. Soğuksu Mahallemiz, eğitimde, sporda diğer alanlarda olduğu gibi kültür merkezi de yapılıp bittikten sonra çok farklı bir mahalle haline gelecektir. Gençlerimiz, hanım kardeşlerimiz, kızlarımız hem meslek kurslarında hem de gerekli alanlarda burada İnşallah gerekli eğitimi alacaklar ve kendilerine yararlı hale gelmiş olacaklar” şeklinde konuştu.