27 Ocak 2022 12:55

Polonezköy’de yolları Polonyalı Muhtar açıyor!

Beykoz’un Polonyalı Muhtarı Antony Vilkoşefski çalışmalarıyla göz dolduruyor.

Polonezköy’de yolları Polonyalı Muhtar açıyor!

İstanbul’da son günlerde etkisini arttırarak hayatı felç eden kar yağışları birçok yolu kapattı. İstanbul Valiliği’nin açıklamasıyla AVM’ler ve şehre giriş çıkışlar yasaklanırken, hayat adeta durma noktasına geldi.

Beykoz Polonezköy’de de yeterli kar küreme çalışması yapılmaması üzerine Muhtar Antony Vilkoşefski traktörüyle yolları kendi açtı. Muhtarın yapmış olduğu çalışmalar takdir toplarken Polonezköy sakinleri ise gazetemize konuştu.

Beykoz Aktüel Haber’e konuşan Özkan Bektaş, “Kar yağışı bölgemizde etkisini fazlaca hissettirdi. Birçok yol kapandı. İBB ve Beykoz Belediyesi tarafından istenilen oranda çalışma yapılmadığını düşünüyoruz. Burada bulunan esnaflar ve mahalle sakinleri, Muhtarımız öncülüğünde çalışmalar yaptı ve yolların bir kısmını açabildik” dedi.

Özkan Bektaş, “Ayrıca Polonezköy Karakolu vatandaşlarımıza destek olmaya devam etti. Hem asayiş konusunda hem yolların açılması konusunda adeta seferber oldular. Ben başta Muhtarımız olmak üzere, Karakolumuza ve Mahalle sakinlerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.