• Mücahit Ak – Yiyin beyler yiyin!

 • 1 Şubat 2020 14:45

  Paşabahçe Sıkıntılı Süreçleri Atlatacak mı?

  İstanbul Süper Amatör Ligte mücadele eden Paşabahçespor‘da hafta sonunda oynanacak olan Ferahevlerspor maçının hazırlıkları devam ediyor.

  Paşabahçe Sıkıntılı Süreçleri Atlatacak mı?

  Yeşil-Kırmızılı ekip deplasmanda yapacakları maçın öneminin farkındayken, alınacak galibiyet ile tabiri caizse 6 puanlık bir avantaj yakalanmayı hedefliyor.

  Grupta her iki takımın da 22 puanı bulunurken, ilk iki yolunda kazanan taraf beklentilerini yükseltecek.

  Paşabahçespor’da günün antrenmanı Teknik Sorumlu Gökhan Baladin nezaretinde yapılırken, beşe ikiler ile başlayan antrenman düz koşu ve ardından istasyon çalışması ile devam etti.

  Baladin antrenman sonrasında Erha Beykoz’a yaptığı açıklamada, “Takımda sakatlıkları olan isimler fazla. Kalecimiz Hayrullah haftalardır sakat sakat fedakarca kaleyi koruyor. Öte yandan genç oyuncumuz Serhat ameliyat olacağı için aramızda olamayacak. Kaptanımız Yunus Emre Şenoğlu ise ayak bileğindeki sakatlığın artık zarar veresi üzerine tedavi süreci başlayacağından aramızda olamayacak. Birkaç haftalık sıkıntılı süreci en az hasar ile atlatma düşüncesindeyiz. Yaşadıklarımız ortada iken hafta sonunda zorlu bir maça çıkacağız. Kazanmamız gereken bir maç olduğunu biliyoruz” şeklinde konuştu.

  Haber: Erha Beykoz Ajansı 

  Etiketler: