31 Ocak 2017 10:57

PAŞABAHÇE BALA İNANIYOR

Süper Amatör Ligden grup 1.si olarak Klasman Gruplarına yükselen Paşabahçe Spor Kulubü, Bölgesel Amatör Lige çıkacağına inanıyor.

Coşkun Okur Başkanlığında ki Paşabahçe Spor Kulubü, Süper Amatör Ligde şampiyon olarak Klasman Gruplarına kaldı. Etkili oyunuyla ve genç kadrosuyla göz dolduran ekibimiz, Klasman Grupları içinde gerekli çalışmaları yapmaya başladığını bildirdi. Grubunda ki son maçını grup 2.si Kuştepe ile yapan Paşabahçe bu maçı da 3-0’lık mağlubiyetten çevirerek 4-3 galip tamamladı. Maçın ardından şampiyonluk seremonisi yapılırken, Paşabahçe Sporun başarısı kutlandı. 

Gazetemize konuşan Paşabahçe Spor’un genç Başkanı Coşkun Okur”Altyapıdan oyuncularımızla sezona başladık. Hepsinden çok verim aldık. Biz öncelikle ağabey-kardeş ilişkisi kurmaya özen gösterdik. Saygının, sevginin olduğu yerde, sporcunun zeki, çevik ve ahlaklı olduğu bir ortamda başarıda kaçınılmaz olacaktır. Klasman Gruplarında ki rakiplerimiz oldukça iyi takımlar. Zorlu mücadeleler bizi bekliyor. Ben tüm takımımızı, hocamızı kutluyorum” ifadelerini kullandı. Paşabahçe geçtiğimiz sene Bölgesel Amatör Ligden Süper Amatör Lige düşmüştü. 

 

Etiketler: