10 Aralık 2019 20:27

Ortaçeşmeliler Takımlarına Güveniyorlar!

İstanbul SAL 5. Grup’taki Ortaçeşmespor, ikinci yarı maçları öncesinde almış olduğu farklı galibiyetin mutluluğunu yaşıyor.

İstanbul SAL 5. Grup’taki Ortaçeşmespor, ikinci yarı maçları öncesinde almış olduğu farklı galibiyetin mutluluğunu yaşıyor.
Bordo, beyazlı ekibin Genel Kaptanı Serkan Çanur, Kestanelikspor maçında bir birinden güzel 9 gole imza atan futbolcularını kutlarken, “Kestanelikspor grupta tek puana sahip bir takım idi. Pazar günü fark ne kadar açılırsa açılsın pozitif bir futbol sergileme düşüncesinde idi, futbolu çirkinleştirme, sert bir futbol gibi düşünce içinde olmadılar. Bu nedenle kutluyorum, ve genç futbolcu kardeşlerime bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum” diye konuştu.

Serkan Çanur ilk yarıyı istenilen yerde tamamlayamamaktan dolayı üzgün olduklarını ifade ederken, “Geçen hafta sonundaki maç öncesi açıklamamızda yeni bir sayfa açtığımızı söylemiştim. Şimdi ikinci yarı ve önümüzde kazanmamız gereken 11 maç bulunmakta. Neden olmasın ki? yeter ki futbolcularımız buna inansın… Sakatlıklar, cezalı oyuncularımız ve son anlarda yenilen goller biz üzdü. Yenibosnaspor maçı ile birlikte galibiyet serimizi başlatmak istiyoruz. Rakibimiz ile aynı puanda bulunuyoruz alacağımız galibiyet hem psikolojik hem de moral-motivasyon anlamında gayet faydalı olacaktır” dedi.

Ortaçeşmespor Kulüp Başkanı Mazlum Çoktin ise önlerinde 1 maç ve 33 puan alınabilecek bir seri olduğunu söylerken, ” Biz nasıl ki iç saha maçlarımızda beklenmedik, şanssız puanlar kaybettik isek aynı şanssızlıkları rakiplerimiz de yaşayabilir. İç saha olsun dış saha maçı olsun kaybetme lüksümüz ortadan kalkmış durumda. Futbolcu kardeşlerimden ricam kendilerine çok iyi bakmaları. Bize güvenenleri kesinlikle üzmemek gerek. Özellikle ilk haftalardan çıkaracağımız puanlar çok önemli. İlk 3 maçlık bölümden kesinlikle 9 puan çıkarırsak muhteşem bir dönüş yapmış oluruz ” şeklinde konuştu.

Etiketler: