5 Şubat 2017 00:09

ORDULU SEÇİLMİŞLER KAHVALTIDA BULUŞTU

İstanbul’un çeşitli İlçelerinde görev yapan farklı partilerden Ordulu Milletvekilleri, Meclis Üyeleri ve Muhtarlar kahvaltıda buluştu. Kutuplaşmanın olduğu bu dönemde AK Partili ve CHP’li Meclis Üyeleri de Ordu için buluştu.

İstanbul’un farklı ilçelerinde görev yapan Ordu-Mesudiyeli Meclis Üyeleri, Muhtarlar Ümraniye Trabzonpark’ta kahvaltıda buluştu. AK Parti Grup Başkanvekili Temel Başalan, CHP Milletvekili Yakup Akkaya’nın da katıldığı kahvaltıya; Beykoz’dan AK Parti meclis Üyesi Gül Biçer, AK Parti Meclis Üyesi Av. Erdal Demir, CHP Meclis Üyesi Aydın Habil, Eski Meclis Üyesi Hüseyin Karababa, Eski Meclis Üyesi Nihat Arıcan ve Çiğdem Mahallesi Muhtarı Murat Erdal katıldı.
Ayda bir toplanan Ordulu seçilmişler, her toplantıyı farklı bir İlçede yapıyorlar. Ordu için ne yapabiliriz diyerek fikir üreten Ordulular, birlik ve beraberlik içerisinde topraklarına hizmet edebilme derdindeler. Siyasi görüş ayırt etmeksizin hareket eden seçikmiş Ordulular, birlikteliklerini sağlayabilmek için sık sık ziyaretler gerçekleştiriyorlar.