23 Nisan 2020 10:32

Bizler evdeyken onlar çalışmaya devam ediyorlar!

Beykoz Belediyesi’nin sahil düzenlemesi projesi kapsamında cefakar işçiler alın teri ile çalışmaya devam ediyor.

Bizler evdeyken onlar çalışmaya devam ediyorlar!

İlk etapta Beykoz Belediyesi önünde ki alanla başlayan çalışmalar hızla devam ediyor. COVID 19 salgınının hızla yayıldığı bugünlerde, bir an olsun durmadan çalışmaya devam eden işçiler, Beykoz’a güzel bir sahil bırakmak, evlerine de ekmek getirmek istiyorlar.

Beykoz Belediyesi: Güzel şeyler oluyor!

Sosyal medya hesaplarından çalışmaları paylaşan Beykoz Belediyesi, ‘’En sevdiğiniz yerlerde güzel şeyler oluyor. Durmadan çalışıyoruz. Zor günler bittiğinde; bu sahilde oturup, hepsi geride kaldı diyebilmek umuduyla’’ ifadelerini kullandı.

Beykoz sahilleri yeterince yeşil olacak mı?

Yeşilliği ile dikkat çeken Beykoz’da, Başkan Murat Aydın’ın projeleri dikkatle takip ediliyor. Paylaşılan projeler, paylaşıldığı gibi yeşil olacak mı soruları ise sürekli soruluyordu. Beykoz Belediyesi’nin ilk tamamlanacak projelerinden biri olan sahil düzenlemesi ise, diğer projelerin akıbeti için anlamlı olacak. Ortaya çıkan ilk görüntülere göre, sahillere Arnavut taşı olarak ifade edilen taşlar ekleniyor. Beykoz sahilleri yeterince yeşil olacak mı, ya da yeşil kalacak mı soruları ise sorulmaya devam ediyor.