24 Kasım 2020 19:20

Öğretmenler Günü Beykoz’da buruk kutlandı

Koronavirüs nedeniyle oldukça buruk kutlanan Öğretmenler Günü’nü AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı unutmadı.

Öğretmenler Günü Beykoz’da buruk kutlandı

Beykoz’da gerçekleşen ziyaretlere; AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker, İlçe Yöneticileri Fatih Yılmaz ve  Yasemin Şireli katıldı.
Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay ve Beykoz’un sevilen isimlerinden Eğitim Bir Sen Beykoz Şube Başkanı Bayram Atakoğlu ziyaret ederek 24 Kasım Öğretmenler Günü tebrik edildi.

Hanefi Dilmaç: Tüm öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyorum

Ziyarette koronavirüs salgını nedeni ile uzaktan eğitime devam eden okullarla ilgili bilgi alan İlçe Başkanı Dilmaç, bu dönemde eğitimin aksamaması için önemli sorumluluklar üstlenen, uzaktan ve yüz yüze eğitim sürecinde gayret ortaya koyan tüm öğretmenlere şükranlarını sundu. Dilmaç sözlerinin devamında ise şunları söyledi;

“Pandemi tedbirleri sebebiyle kalabalık bir şekilde bir araya gelemesek de, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay ve Eğitim Bir Sen Beykoz Şube Başkanı Bayram Atakoğlu nezdinde tüm öğretmenlerimiz ile bir araya gelmiş gibi olduk. Başta güzel ilçemiz Beykoz olmak üzere ülkemizin dört bir yanında görevlerini layıkıyla yerine getirmeye çalışan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyor, Baş Öğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve ebediyete irtihal etmiş olan öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.”

Beykoz Aktüel Editör-Merve Şişman