1 Haziran 2022 21:12

Mustafa Sargın – Dahili ve harici bedbahtlar

Mustafa Sargın – Dahili ve harici bedbahtlar

Mustafa Sargın – Dahili ve harici bedbahtlar

Merhaba dostlar epey zaman sonra yine birlikteyiz. Recep Tayyip Erdoğan gitsin de ne olursa olsun diyenler. Ukrayna’nın Zelenski’den önceki Devlet Başkanı içinde aynı propagandayı yaptılar. Suikastler, zehirlemeler. Gitsin de ne olursa olsun dediler. %73 oyla Zelenski geldi Ukrayna’nın durumu ortada.
Peki…
Gönderelim sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı. Bakın neler olacak. Aşağıda saymadığım onlarcası var.
Suriye’nin kuzeyinde bir terör devleti kurulmasına ses çıkartmayacak.
İsveç ve Finlandiya’nın NATO üyeliğine kayıtsız şartsız ‘evet’ diyecek.
Yabancı büyükelçilerle gün aşırı bir araya gelinecek. O ülkenin liderleriyle değil Türkiye gibi bir devletin muhattabı buyukelçilik seviyesine inecek.
S-400’leri iade edecek.
İHA, SİHA’ların ve milli yerli uçak projesi de dahil olmak üzere üretimini durduracak.
Savunma sanayiindeki çalışmaların tamamı acilen durduracak.
İstanbul Havalimanı’nı kapatıp, Atatürk Havalimanı’nı yeniden açacak.
Akkuyu Nükleer Enerji Santrali’nin inşasını durduracak.
Hidro elektrik santrallerinin de.
Rüzgar güllerini de.
Eskiden olduğu gibi petrol kuyularına beton dökülerek kapatılacak.
Türkiye’nin Akdeniz’deki faaliyetlerini de durduracak. Yunanistanla ‘iyi komşuluk ilişkiler kurma’ pahasına. Bütün Yatırımları ‘önce mutfaktaki yangını söndürmek bahanesiyle rafa kaldıracak. İmamoğlu örneği gibi.
Yol, havaalanı, limanla enerji santrali yapılmayacak.
Türkiye bölgesel ve ulusal tüm iddialarından vazgeçecek. Ayasofyayi Kebir Camiisi kapatılacak. Müze görünümünde kiliseler olarak açılacak.
Demediler mi zulüm 1453’te başladı.
Yurt dışı operasyonları durduracak, darmadağın olan PKK güç toplayacak. Yeniden yapılandırılacak, yeniden faal hale gelecek.
‘Demokrasi özgürlük’ yalanıyla özerk yerel yönetimler ilan edilecek.
KHK affıyla birlikte FETÖ’cüler devletin içinde olmaya devam edecek
Yerli milli otomobil üretimi iptal edilecek. Geçmişte ‘Devrim’ otomobiline yaptıkları gibi.
Milli Savaş Uçağı projemiz durdurulacak.
CHP’nin Bakanlar Kurulu kararıyla Kayseri’deki uçak fabrikasının kapatılması gibi.
‘Talimatlarla’ yönetilen bir ülke Türkiye.
FETÖ okullarının yeniden aktif hale getirilmesi.
CIA’nın geçmişte olduğu gibi Türkiye üzerindeki operasyonlarını içerideki tasmalılarla rahat bir şekilde gerçekleştirilmesi.
CHP iktidar olacak çok önemli iki üç bakanlığı HDP’ye verecek.
Sonuç olarak Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin Almanlarla, Fransızlarla, İngilizlerle, Amerikalılarla ne de başkalarıyla Türkiye’yle bir sorunu kalmayacak duruma getirecekler.

İlk önce AK Parti’nin Beykoz’daki sorumluluk makamındakilere soruyorum, istisnalar hariç.
Bütün bunlara razı mısınız? Razı değilsiniz. Eğer razı değilseniz: Kafanızı kuma gömmeyi körler sağırlar birbirini ağırlar yapmayın uyanın

Öyleyse,

1- Belediye başkanının AK Partili belediye başkanı olduğunu hatırlatarak, geçmişte Yücel başkanımıza (Allah rahmet eylesin) yapılan muameleyi Murat başkana da trollerinizi kullanarak, arkadan dolaşarak, altını oymaya çalışmayın. Unutmayın! Sayın Murat başkan da AK Partili. Belki bilmiyorsunuz, hatırlatayım. Hepinizden daha eski samimi bir AK Partili.

2-Millet ittifakı partiler Beykoz’da belediyenin hizmetlerine, hükümetin hizmetlerine sizin kadar muhalefet etmiyor, bundan vazgeçin.

3-Siyasete biraz ağırlık verin. Siyaset üzerinden ticarete ağırlık verin demedim yalnız.

4-Teşkilata karşı samimi olun. Yüzüne başka arkasından başka davranmayın. Unutmayın. Üyesinden, mah. başkanından yönetimine, kadın kollarından, gençlik kollarına kadar kardeşlerimizin kıymetini bilin. Fitneyi ben bu teşkilatlardan yok edeceğim diyen zat, kat be kat fitne artmıştır, haberin vardır değil mi?

5-Klavye siyasetini bırakın kağıt üzerinde her şeyi halletmeyin, reel olun.

6-Bu en önemlisi bence.
Hayalini bile kuramadığımız hizmetler, yatırımlar, projeler bu memlekette hayata geçiriliyor. Muhalefet basit yalanlarla bu hizmetleri itibarsızlaştırma gayreti içindeyken. Aynı muhalefet vatan, bayrak, sancak ve kutsallarımıza düşman olan teröristleri ve onların siyasi uzantılarını Atatürkçülük, milliyetçilik, muhafazakarlık, sosyal demokrasi kisvesi altında legalleștirme gayretiyle az da olsa başarabiliyorsa sorumluluk makamında olan sizler kendinizi bir daha kontrol etmeniz, Beykoz için, İstanbul için, Türkiye için AK Parti için hayırlı olacağı kanaatindeyim. Değerli dostlar hep aynı gemideyiz gemimizin kaptanı liyakatli adam gibi adam geminin tabanını geminin alt tarafındaki yani gemidekiler ya korur, ya deler. Gemi ya batar ya kızıl elma istikametine emin adımlarla gider. Dışarıdakiler gemiyi batıramaz.
Sonra DEMEDİ DEMEYİN
Kalın sağlıcakla. HD kalitesiyle izlemeye devam edin.

Not:Fetih kutlamaları müthişti. Kutlamalara Beykoz’un katılımıyla ilgili trollerinize söyleyin fazla abartmasınlar elinizde patlar.

Etiketler: