3 Nisan 2021 13:07

Mustafa Sargın – Çöp kokan beyinler

Mustafa Sargın – Çöp kokan beyinler

Mustafa Sargın – Çöp kokan beyinler

Merhaba dostlar…

Sözlerime başlarken, ‘Bir dakika sonrasına garantimiz olmayan bir hayat için fırıldak olmaya gerek yok’ diyen rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nu anıyorum. Geçtiğimiz hafta Şehadetinin yıldönümüydü. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

Sevgili dostlar… Hatalarımız oldu, kusurlarımız oldu. Yıllardır bir mücadelenin içinden geliyorum. Siyasetin çeşitli kademelerinde görevler aldım. Geride acı ve tatlı hatıralar bıraktık. Bundan sonra bu mücadelemizi, köşe yazılarımla vermeye devam edeceğim. Hak bildiğimizi hep birlikte haykıracağız.

Bu köşemde bizler sessiz yığınların sesi olacağız. Allah ömür verdikçe Yusufların Fatmaların sesi olacağım.
Kıblesi sadece ve sadece para ve makam olanların, beyinleri çöp kokan haramilerin bizleri anlamasını beklemiyorum. Gün sonu elini cüzdanına atan ne kadar kazandım diyen siyaset esnafının değil, elini vicdanına atanların beni anlamasını bekliyorum.

Bu köşemde çocuğunu, eşini, hasta annesini ve babasını evde bırakıp gece gündüz yağmur-çamur-kar demeden inandığı davası için çalışan insanların emeklerinin, çöp kamyonuna nasıl satıldığını anlatacağım.

Bu köşemde iş bitince tanınmayan, emekleri çöpe atılıp ranta dönüştürülen kardeşlerimin sesi olacağım.

Seçim sandıklarını namusu gibi koruyan ama iş bitince birdaha ki seçime kadar ne haberolan kutlu davamızın hizmetkârı kardeşlerimin sesi olacağım.

Bu köşemde perdenin önünde dava vatan millet Reis aşkı deyip timsah gözyaşı döken ama perdenin arkasında DÜŞLERİ FİLDİŞİ VADİSİNDE olan, siyasi vasfı ihale, iş takibi, emlak danışmanlığı olan, helal haram ayırt etmeden kişiliği ve ruhu bozukları size anlatacağım.

Bilgi, belge ve ironi dolu yazılarımızla aranızdayım. Bizi takip etmeye devam edin. Kalın sağlıcakla…