6 Mart 2021 00:12

Mustafa Ataş: Murat Aydın Beykoz için bir şanstır!

AK Parti’nin ağır toplarından MKYK Üyesi ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, Beykoz Aktüel Gazetesi’ne konuştu.

Mustafa Ataş: Murat Aydın Beykoz için bir şanstır!

13 yıl AK Parti’de SKM Başkanlığı yapan, 5 ayrı dönemde Milletvekilliği yapan ve 3 yıl Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevlerini üstlenen AK Parti MKYK üyesi ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, Beykoz Aktüel Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mücahit Ak’ı ağırladı.

Beykoz deyince aklınıza ne geliyor sorusuna cevap veren Milletvekili Ataş, ‘’Allah rahmet eylesin. Yücel beyle uzun yıllar beraber çalıştık Refah Partisi’nden beri. Beykoz denilince aklıma öncelikli olarak Yücel Çelikbilek ismi geliyor. Yıllarca oraya hizmet etmiş bir kardeşimiz. Uzun yıllardır tapu sorunu, mülkiyet sorunu vardı. Son döneminde bunları büyük ölçüde çözdü. Tapuları verme noktasında ki gayretinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Allah mekanını cennet eylesin’’ dedi.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın Beykoz için bir şans olduğunu ifade eden Ataş, ‘’Murat Aydın Başkanımızda Refah Partisi döneminden beri uzun yıllar birlikte yürüdüğümüz bir kardeşimiz. Yücel beyin bıraktığı yerden Murat beyde gayretli bir çalışma ortaya koyuyor. Bölge Milletvekili olmamız hasebiyle birkaç Milletvekili arkadaşımızla Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na gittik. Daha sonra geldik Beykoz Belediyesi’nde bir toplantı yaptık. Beykoz’un en önemli sorunu imar sorunu. Hem Beykoz’un bazı mahallelerinde hem Çavuşbaşı bölgesinde, hem de köylerde vatandaşlarımızın beklentisi var. Belediyemizde Bakanlığımızla diyaloglarını yürütüyor. O sorunların en kısa sürede çözüleceğine inanıyoruz’’ dedi.

Beykoz’u çok sevdiğini ve kendisinde ayrı bir önemi olduğunu belirten Milletvekili Ataş, en kısa sürede Beykoz’a geleceğini ifade etti.