9 Eylül 2017 14:57

Murat Dalkılıç ile Merve Boluğur, Beykoz Aile Mahkemesi’nde Boşanacak

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur ayrılma kararı alarak sevenlerini üzmüştü. Ayrılığın nedeni ise Murat’ın, Merve’yi aldatması çıktı.

Murat Dalkılıç ile Merve Boluğur Ayrılığının Ardından, Aldatma Çıktı

 

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur ayrılma kararı alarak sevenlerini üzmüştü. Ayrılığın nedeni ise Murat’ın, Merve’yi aldatması çıktı.

Popçu  Murat Dalkılıç ile oyuncu  Merve Boluğur ayrılığının altından ihanet çıktı. Boluğur’un yakın arkadaşlarının, Dalkılıç’ın  Alaçatı‘da esmer bir güzelle yakınlaştığını görüp durumu güzel oyuncuya bildirdiği iddia edildi.

ESMER GÜZELLE YAKINLAŞMA

Merve Boluğur-Murat Dalkılıç evliliğinin bitmesine ihanetin yol açtığı iddia edildi.  Sözcü Gazetesi’nin haberine göre; 22 Temmuz gecesi  Alaçatı‘da kendisi gibi şarkıcı arkadaşı Boygar Öğün ile birlikte bir mekanda sabaha kadar eğlenen Dalkılıç, gecenin sonunda esmer bir güzelle yakınlaşmış.

ARKADAŞLARI HABER VERMiŞ

Bu yakınlaşmayı tesadüfen mekanda bulunan  Merve Boluğur‘un arkadaşları görüp güzel oyuncuya bilgi vermiş. O gün ayrılma kararı alan Boluğur, evliliğini kurtarmak için eşiyle tatile çıkmasına rağmen ihaneti içine sindirememiş. Bu gelişme sonrası boşanma davasını  Merve Boluğur açmış.

TEK CELSEDE BİTECEK

Murat Dalkılıç ve  Merve Boluğur‘un boşanacağı tarih ve adliye netleşti. Boluğur’un açtığı boşanma davasının ilk duruşmasının 27 Ekim’de  Beykoz Aile Mahkemesi’nde görüleceği öğrenildi. Anlaşmalı olarak boşanma kararı alan çiftin, tek celsede boşanması bekleniyor.