• Mücahit Ak – Yiyin beyler yiyin!

 • 23 Şubat 2019 16:03

  Murat Aydın Yenimahalle’yi Arşınladı!

  AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Beykoz Yenimahalle’yi adım adım gezdi, semt pazarında vatandaşlarla ikramda bulundu.

  Yenimahalle’de semt pazarına giren AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, esnafın sorunlarını dinleyerek vatandaşlarla sohbet etti. Çocuklara elbise satın alarak gönüllerini kazanan Aydın’ın vatandaşlara muz ve portakal dağıtması ile otobüs durağında oturması renkli görüntülere sahne oldu.

  AW630154_05

  31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında esnaf ziyaretlerine ağırlık veren AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Yenimahalle’de cadde üzerindeki işyerlerini ziyaret etti. Burada esnafla sohbet eden Aydın, seçimlerde destek sözü istedi. Cadde üzerinde gördüğü tüm vatandaşlarla tek tek tokalaşan Aydın yaşlısından gencine, engellisinden çocuğuna herkesle sohbet etmesi dikkat çekti. Caddenin bitiminde bir otobüs durağında oturan Aydın, burada da otobüs bekleyen vatandaşlarla sohbet etti. O esnada durağa gelen bir otobüsten inen vatandaşlar, Aydın’ı karşılarında görünce bir süre şaşkınlık yaşadı. Vatandaşlara “iyi yolculuklar” dileyen Aydın ardından semt pazarına girdi.

   

   

  AW630154_04

  Aydın vatandaşlara muz ve portakal dağıttı  Semt pazarında vatandaşlara kendini tanıtan Başkan adayı Aydın, pazarcı esnafının sorunlarını dinledi. Ziyaret esnasında annesiyle gezen kız çocuğunu gören Aydın, sevdikten sonra onun tezgahtan beğendiği bir elbiseyi satın aldı. Aydın’ın elbiseyi kendisine hediye ettiğini gören çocuk bu duruma sevindi. Daha sonra Başkan adayı Aydın, tezgahta gördüğü muzları eline aldıktan sonra satın alarak vatandaşlara dağıttı. Portakal da satın alarak dağıtmayı ihmal etmeyen Aydın’ın bu anları renkli görüntüler oluşturdu. Terzisinden eczanesine, oto tamirhanesinden marketine her yeri karış karış gezen Aydın, sıcak ve samimi tavırlarıyla vatandaşların gönlünü kazandı. Bazı vatandaşlar ise Yenimahalle’de Kastamonulu Meclis Üyesi konulmamasından ötürü tepkilerini dile getirdiler. 


  Başkan adayı Aydın esnaf ziyaretlerinin ardından Saadet Partisi (SP) Beykoz Seçim İrtibat Bürosuna girerek oradaki partililerle tokalaştı ve çalışmalarında başarılar diledi.

  AW630154_02 AW630154_03 AW630154_06 AW630154_10 AW630154_09 AW630154_08 AW630154_07