22 Aralık 2021 19:24

Murat Aydın rest çekti: Operasyon başlıyor!

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ile 2 üç amatör spor kulübü başkanı arasındaki gerilim hız kesmeden devam ediyor.

Murat Aydın rest çekti: Operasyon başlıyor!

Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Derneği yapmış olduğu basın açıklamasıyla, Başkan Murat Aydın’ı topa sokmuştu. Başkan Aydın ise basın önünden randevü istenmez diyerek sert tepki koymuştu.

Hanefi Dilmaç sert savaşta geri adım attı!

Beykoz Belediye Başkanlığı hayaliyle yanıp tutuşan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, uzun bir süredir amatör spor kulüpleri başkanları ile görüşmeler gerçekleştiriyordu. Çözümün adresinin Beykoz Belediyesi olduğunu belirten Dilmaç, yapmış olduğu hamlelerle spor kulüplerini Belediye Başkanına karşı doldurmakla sık sık gündeme geliyordu. Başkan Murat Aydın’ın sert tepkisi sonrası Dilmaç geri adım atarken, Spor Kulüpleri Asım Özdemir’in hamleleri sonrası ortada kaldı.

Belediye Asım Özdemir ile hareket eden klüplere operasyona hazırlanıyor

Beykoz Belediyesi, her yerde kurumu hedef alan ve Hanefi Dilmaç’a yakın isim olan Asım Özdemir’i defterden sildi. Önümüzdeki süreçte Asım Özdemir ile birlikte hareket eden Spor Kulüplerinin tesislerinin Belediye kontrolüne geçeceği, kapılarının kilitlerinin değiştirileceği edinilen bilgiler arasında.

Spor Kulüplerini AK Partili Belediyeye karşı kışkırttığı belirtilen AK Parti İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç ve uzantıları, Murat Aydın’ın sert tavrı sonrası çark etti. ‘U’ dönüşü yaparak Murat Aydın güzellemeleri yapan ekibe Spor Kulüplerinden yapılan toplantılarda tepki geldi. Hanefi Dilmaç ve Fatih Sağlam’a tepkiler artarken, orta yolun bulunması zor gözüküyor. Beykoz Aktüel Haber olarak yapılan toplantılarda söylenilen cümlelerle ilgili muhataplarıyla görüşme gerçekleştirdik. Bazı söylemlerin of the record olduğu belirtilmesi üzerine yayımcılık ilkelerimiz gereği haberimize konu etmedik.