11 Mart 2019 14:26

Murat Aydın: ”Beykoz’da makam aracım bisiklet”

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Beykoz’da ki makam aracım bisiklet ifadelerini kullandı. Seçim çalışmalarını neden bisikletle yapmadığı ise merak ediliyor.

Murat Aydın: ”Beykoz’da makam aracım bisiklet”

Son bir yıldır makam aracı yerine mümkün olduğunca bisiklet kullanan ve bunu Beykoz’a da taşıyacağını duyuran AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Çubuklu’dan bisikletine binerek Cumhuriyet köyüne kadar yaklaşık 25 kilometre boyunca pedal çevirdi. 

Her Pazar günü vatandaşlarla gerçekleştirilen etkinlikte pedal çeviren AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, bu geleneği Beykoz’a taşıdı. 31 Mart Yerel Seçim çalışmaları kapsamında çalışmalarını daha da hızlandıran  Aydın, Çubuklu Dedeoğlu’nda bisiklet sporcuları ile buluştu. Buradan yola çıkan grup Acarlar Mahallesi’nden geçerek Polonezköy’e ardından da Cumhuriyet köyüne ulaştı.


Aydın ve bisikletliler köye ulaşmaya çalıştıkları esnada çevrede karşılaştığı vatandaşlara da selam vermeyi ihmal etmediler. Zaman zaman mola vererek toplanan grup ardından köy yolunda bir esnafa uğradı. Gruptan bir bisikletli esnafa, başkan adayı Aydın’ın da bisikletle geldiğini söyledi. Ancak esnaf ilk başta inanmadı. 

Vatandaşlardan hayır duası alan Aydın, ardından Cumhuriyet köyündeki özel mesire alanında bisikletlilerle beraber kahvaltı yaptı. ​