2 Ocak 2019 21:22

Murat Aydın, Çelikbilek Ağabeyine Güveniyor

Zeytinburnu Belediye Başkanı ve Ak Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i ziyaret etti. Murat Aydın, Çelikbilek ile ilgili “Değerli Ağabeyim” ifadesini kullandı.

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i ziyaret etti. Murat Aydın, Çelikbilek’le ilgili “Değerli ağabeyim” ifadesini kullandı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından geçtiğimiz günlerde adaylığı açıklanan Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Beykoz’da ziyaretlerine başladı.

İlk olarak AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Başkan Murat Aydın, Kadın Kolları ve MHP Beykoz İlçe Başkanlığı’nı da ziyaret etti. Sonrasında Beykoz Belediye Başkanı Yücel Celikbilek’i ziyaret eden Aydın, “Beykoz Belediyesi’ni ziyaret ettik, Belediye Başkanımız, değerli ağabeyim Yücel Çelikbilek ile bir araya geldik. Bizden kıymetli desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Belediye Başkanımıza çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

AK Parti Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın arasında ki samimiyet dikkat çekerken, ikili birbirlerine hediyeler takdim etti.