1 Nisan 2024 11:55

Murat Aydın Beykoz’u terk ediyor!

Beykoz’un eski Belediye Başkanı Murat Aydın Beykoz’u terk ediyor.

Murat Aydın Beykoz’u terk ediyor!

Beykoz’da güzel bir Belediyecilik örneği sergileyen fakat gönül belediyeciliği ve iletişim konusunda sınıfta kalan Beykoz’un eski Belediye Başkanı Murat Aydın, rakibi Alaattin Köseler’e karşı seçimi kaybetti.

Beykoz’da vatandaşlarla asla muhatap olmayan, yıkımlar ve gözyaşları ile gündeme gelen Murat Aydın; 15 puan önde olduğunu düşünerek yine kimseyi umursamadan seçim çalışması yürüttü. Beykozluların uzun süredir sahada konuştuğu irade, sandıklarda vücut buldu.

İşte Beykoz sonuçları!

Alaattin Köseler küllerinden doğdu!

1999-2004 yılları arasında Beykoz Belediye Başkanlığı görevini üstlenen Alaattin Köseler, Belediye Başkanlığı döneminde personele en çok maaş veren Belediye Başkanı olarak biliniyordu. Alaattin Köseler 20 yıl sonra yeniden Beykoz Belediye Başkanlığı koltuğuna oturacak.

Meclis Üyeliği’nde son durum ne?

CHP’nin 3 kontenjan Meclis Üyesi adayı kazanırken, ilk 15 sıra da Meclis Üyesi oldu. Belediye Başkanı Alaattin Köseler ile birlikte toplam 19 Meclis Üyesi çıkaran CHP, yine Başkan Alaattin Köseler ile birlikte İBB’ye 4 Meclis Üyesi gönderdi. AK Parti ise 13 Meclis Üyesi çıkardı.

Onursal Adıgüzel Beykoz’a görevlendirilildi

Türk siyasetinin önemli değerlerinden, en yakın rakibine 52 bin fark atarak Ataşehir Belediye Başkanı seçilen Onursal Adıgüzel, seçim sonrası Beykoz için görevlendirildi. Başkan Adıgüzel, sabaha kadar yoğun çalışmalarını sürdürdü.