31 Aralık 2018 13:49

Murat Aydın: ”Beykoz’a 5 Yılda 15 Yıllık Hizmet Sunacağız”

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın oldu. Başkan Murat Aydın; “Beykoz’a 5 yılda 15 yıllık hizmet sunacağız” dedi.

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın oldu. Başkan Murat Aydın; “Beykoz’a 5 yılda 15 yıllık hizmet sunacağız” dedi.

Haliç Kongre Merkezi’nde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Beykoz Belediye Başkan Adayı olarak Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın açıklandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ehliyet ve liyakat vurgusu yaptığı konuşmasında Başkan Murat Aydın’la ilgili övgü dolu sözler söyledi.

AK Parti’nin Beykoz Belediye Başkan adayı olarak gösterdiği Murat Aydın da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın güveni dolayısıyla çok teşekkür ettiğini belirterek, “20 yıldır Zeytinburnu’nda belediye başkanlığı yapıyorum. Zeytinburnu halkına müteşekkirim” diye konuştu.

Murat Aydın: “5 Yılda 15 Yıllık Hizmet Sunacağız”

Beykoz ile ilgili konuşan Başkan Murat Aydın, “Beykoz zaten İstanbul’un incisi. İstanbul’un en güzel yerlerinden. Babamın askerlik yaptığı yer. Annemin amcasının yaşadığı ve mezarının bulunduğu bir yer. Gençliğimde ve sonrasında çok gittiğim bir yer. İnşallah Beykozlu kardeşlerimizin desteğiyle onlara hizmet etme fırsatını bulacağız. Tecrübem yerel yönetimlerde 25 yıl. Ama belediye başkanı olarak 20 yıllık tecrübemi Beykoz’a hizmet için kullanacağım. Boğaz’ın ve İstanbul’un incisini, orada yaşayan insanları çok daha mutlu kılmak gayreti içerisinde olacağız. Şunu vaat ediyorum 5 yılda 15 yıllık hizmet sunacağız” ifadelerini kullandı.