5 Ocak 2022 22:51

Muhtarlar Birliği’ne Beykoz’da ziyaretçi akını

AK Parti Beykoz Belediye Meclis Üyeleri, CHP Beykoz Belediye Meclis Üyeleri, İYİ Parti Beykoz İlçe Yönetimi ve Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Manolya Demirören Tekin Beykoz Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti.

Muhtarlar Birliği’ne Beykoz’da ziyaretçi akını

Geçtiğimiz günlerde Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanlığı’na genel kurul kararıyla seçilen Rüzgarlıbahçe Mahallesi Muhtarı Sedat Altun ve Yönetim Kurulu Üyelerini, CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün ve CHP Beykoz Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Beykoz Belediye Meclis Üyeleri, İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Manolya Demirören Tekin ve Sosyal Yardım İşleri Müdürü Anıl Çınar ziyaret ederek tebrik ettiler.

Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Sedat Altun ve Yönetim Kurulu Üyeleri ziyaret sonrası Beykoz Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Aydın’ı makamında ziyaret etti. Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Sedat Altun ve Yönetim Kurulu Üyeleri Beykoz Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Aydın’a Beykoz’daki hizmetlerinden dolayı plaket verdiler.