6 Ağustos 2021 13:48

Muharrem Kaşıtoğlu’nun yeni partisi belli oldu

Beykoz siyasetinin tanınan isimlerinden Muharrem Kaşıtoğlu’nun yeni partisi belli oldu.

Muharrem Kaşıtoğlu’nun yeni partisi belli oldu

Uzun süredir AK Parti’de siyaset yapan Muharrem Kaşıtoğlu, dönemin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek hakkında attığı tweet dolayısıyla Beykoz Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden istifa etmişti.

Ardından AK Parti’den de istifa eden 15 Temmuz gazisi Muharrem Kaşıtoğlu, Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı olmuştu.

Yerel seçim sonrası Saadet Partisi’nden de istifa eden Kaşıtoğlu’nun aktif siyasette olup olmayacağı merak konusu olmuştu. Beykoz Aktüel Haber’in edindiği bilgilere göre Muharrem Kaşıtoğlu İYİ Parti’ye geçiyor. Edinilen bilgilere göre Kaşıtoğlu’nun rozeti önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan törende takılacak.

Akif Taşdemir dikkat çekiyor!

İYİ Parti İlçe Başkanı Akif Taşdemir Beykoz siyasetine damga vurmaya devam ediyor. BBP’nin etkili isimlerinden Bilgehan Murat Miniç’in partilerine geçmesinde ön ayak olan Başkan Taşdemir, daha sonrasında boş durmadı. AK Parti’de Mahalle Başkanlığı görevlerinde bulunan, etkin bir isim olan Arkboyu Derneği Başkanı Murat İlnam’ı da partilerine kazandıran Taşdemir, başarılı isimlerden eski AK Parti Meclis Üyesi Erdal Demir ve etkin siyasilerden eski CHP Meclis Üyesi Adnan Güner’i de partilerine kazandırdı.