29 Ekim 2018 09:52

Muharrem Kaşıtoğlu’nun Suçu Neydi?

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısıyken attığı Tweet sonrası istifa etmek zorunda kalan Muharrem Kaşıtoğlu’nun suçu neydi?

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısıyken attığı Tweet sonrası istifa etmek zorunda kalan Muharrem Kaşıtoğlu’nun suçu neydi?

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısıyken Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek için bir Tweet atan ve, ‘’Melih Gökçek Başkanım, yaklaşık 100 yıl süren hizmet sevdanıza teşekkür eder, size sivil hayatınızda başarılar dilerim demek için sabırsızlanıyorum’’ cümlelerini kullanan Muharrem Kaşıtoğlu’nun istifası istenmişti. Gerekçe olarak ise parti içi disiplin belirtilmiş ve Kaşıtoğlu ardından istifa etmişti.

Bir Belediye Başkan Yardımcısı’nın aynı partide ki Büyükşehir Belediye Başkanına Twitter üzerinden yazmasının sonucunda 15 Temmuz Gazisi olan Muharrem Kaşıtoğlu istifa etmişti.

Adalet Aynı Şekilde Tecelli Edecek mi?  

Geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden Ordu Belediye Başkanı Enver Yılmaz, AK Parti’nin 2. Adamı Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş’u hedef almış ve istifa edeceği, görevden alındığına yönelik haberler yapılmıştı.

AK Partili Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz resmi Twitter hesabından, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş’un eskiden kullandığı cümlelere atıfta bulunarak ağır bir video paylaşmıştı. Şu dakikaya kadar istifa etmeyen, görevden alınmayan ve istifasının istendiğine dair bilgi olmayan Başkan Enver Yılmaz görevinin başında.

Adalet sadece 15 Temmuz Gazisi olan Muharrem Kaşıtoğlu’na mı işleyecek yoksa tecelli edecek mi?