14 Haziran 2018 12:56

Muharrem İnce Beykozlularla Buluşuyor!

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce seçim çalışmaları için Beykoz’a geliyor.

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce seçim çalışmaları için Beykoz’a geliyor.

Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce seçim ziyaretleri çerçevesinde İstanbul’u ilçe ilçe geziyor. Avrupa yakasında ki mitinglerini tamamlayan Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, 16 Haziran Cumartesi Saat 13:00’da Beykoz Çayırı’nda Beykozlularla buluşacak. CHP Beykoz İlçe Başkanlığı mitingle ilgili çalışmalarını hızlandırırken, Mahallelerde de pankartlamalar ve anonslu arabalardan bilgilendirmeler yapılmaya başlandı.

Beykozluları mitinge davet eden CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, Beykoz Aktüel Gazetesi’ne yaptığı açıklamada; ‘’Gün bugündür. Cumartesi günü Cumhurbaşkanı Adayımızla, Cumhurbaşkanımızla buluşacağız. Beykoz Çayırı’nın yeşiliyle, Ay yıldızlı bayraklarımızın al rengi buluşacak. Anadolu’nun bağrından çıkıp gelen adeta ülkemizin motifi olan Beykozlular, halkın adamı Sn. Muharrem İnce ile buluşacak’’ ifadelerini kullandı.

On binlerce kişinin mitinge geleceğini ifade eden Başkan Aydın Düzgün; ‘’Beykoz tarihi bir gün yaşayacak. Örgütümüz gece gündüz sahada. Vatandaşlar artık çıkış yolu arıyor ve tamam diyor. Cumartesi günü Beykoz’da oluşacak manzara, işte seçimin sonucu olacaktır’’ ifadelerini kullandı.

Eski İBB ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi, CHP Yalova Milletvekili Adayı Mehmet Gürel Beykoz Aktüel Gazetesi’ne yaptığı açıklamada; ‘’Sn. Muharrem İnce’yi Başkan yapmak, partimizin TBMM’de 300 Milletvekilinden fazla vekil ile temsil edilmesi için gece gündüz çalışıyoruz. Beykoz, Sn. Muharrem İnce’yi bağrına basacaktır. Bundan hiç şüphem yok. Yalova’da seçim yoğunluğundan ötürü Beykoz mitingine katılamayacağım ama kalbim orada olacak’’ ifadelerini kullandı.