31 Ocak 2017 11:29

Müftü Demirtaş’tan Veda Mesajı

İlçemiz de görev yapan Beykoz Müftüsü Hüseyin Demirtaş, Kırklareli İl Müftüsü olarak atandı. İlçemizde uzun yıllardır müftülük görevinde hizmetleri bulunan Müftü Hüseyin Demirtaş, Kırklareli Müftüsü oldu.

Beykoz İlçe Müftüsü Hüseyin Demirtaş İl Müftülüğüne terfi ettirildi. Kırklareli İl Müftüsü İsmail Bayrak’ın merkeze çekilmesinden dolayı boşalan göreve, Beykoz Müftüsü Hüseyin Demirtaş atandı. İl Müftüsü olması resmi gazete’de yayımlanan Hüseyin Demirtaş, sosyal medyadan Beykoz’a dair düşüncelerini ve teşekkürlerini belirten bir veda mesajı yayınladı.

“Emanetlere sadakat yakışır” diyerek söze başlayan Demirtaş’ın Veda mesajında;

“TÜM KARDESLERİME EN KALBİ ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM…
Beykoz ilçemizde 6 yıl hizmet etmek şerefine nail oldum. İstanbul’un bu muhteşem ilçesinde görev yapmak mutlulukların en büyüğüdür. Buradan ayrılacak olmak gerçekten hüzün veriyor. 
Halkımızın hizmetlerimizi takdir ettiğini görmek bizleri memnun etmektedir. 
Biz zafer değil süreç ve sefer odaklıyiz.
İnşallah batıya açılan kapımız Kırklareli ilimizde de Rabbim bizlere oradaki kardeşlerimizle birlikte hayırlı hizmetler nasip edeceğine inanıyorum. 
Bu süreç içerisinde başta kurum personelimiz olmak üzere Kaymakamlık ve Belediyemize özel sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Degerli Beykoz halkına çok teşekkür ediyorum.”
İfadelerini kullandı.

“De ki: Ey Rabbim, (girişeceğim her işe) doğruluk ve içtenlik üzere girmemi; (bırakacağım her işten de) doğruluk ve içtenlik göstererek çıkmamı sağla; ve bana katından destekleyici bir güç, bir tutamak bahşet! ” (İsra, 80) ayeti ile mesajını tamamladı.

Beykoz Aktüel ailesi olarak Sayın Müftümüz Hüseyin Demirtaş için başarılarla birlikte hayırlı hizmetlerinin devamını diliyoruz.